Järjehoidjad

Faor

Alternatiivsed nimed: Faor Online, FAOR

C Täna me vaatame maailma ebatavaline FAOR. FAOR online - see MMORPG (MassiveMultiplayerOnlineRole-PlayingGame), mis töötab brauseris ilma installida täiendavat tarkvara, plaastrid või klientidele. O nlayn mäng Faor poolt Käivita vaimus fantaasia, mille eripära on tema omapärase ja ainulaadse huumorimeelega. Mäng on lihtne, intuitiivse ja suurepärane graafika.

Nii hakkavad süüvima vapustav maailm Faor online, me peame kõigepealt registreeru. Osale mängus on väga lihtne ja FAOR praktiliselt probleeme ei tekita, kuid me kirjeldame registreerimise protsessi uuesti. Pärast Vajutades "Registreerun" pealehel kohas palutakse sisestada oma isiklikud sisselogimise andmed. Peate sisestama aadressi postkast, mille kaudu suhtlemine on meiega, valige parool ja vali salajase küsimuse salasõna unustamisel. Peate määrama ka kasutaja nõusolekul kokkuleppel võrgumänge FAOR ja eeskirjade järgimise mäng ise. Muidugi lugeda kokkulepete tekst saad teha üleminek vastaval lingil. Juhul edukat registreerimist siis tuleb võtta, et märgi loomine lehel, kui on ootamatu olukord (näiteks valitud postkast hõivatud), siis palutakse sisestada muid andmeid. FAOR online mäng on üks esimesi, kus saab valida välimuse mängija nii värvikas võimalusi. Saate luua iseloomu, kasutades paar tweaks

Karakteri klass, mis määratakse kindlaks mängustiili kooditabel relvi, samuti omadusi kangelane. Mängus on 5 klasside "Warrior", "mõrvar", "Priest", "Mage" ja "Ranger". FAOR online mäng annab õiglase tasakaalu klassides nagu Warrior kergesti hakkama saab mõrvarid ja Rangers, kuid rünnak mages ja preestrid tekitada laastavat kahju, mille sõdurid on haavatavad. Samas preestrid lihtsalt võitma mages rünnakud, mis kaitseb neid võimas maagiline kilp. Warrior on ammendatud võitlus preestrit võime tervendada ennast Priest. Online mäng FAOR sarnaselt pakub kõiki muid sümboleid tugevused ja nõrkused. Ka iga klass on oma filiaali klassi oskusi - erioskusi.

- Nimi: vali unikaalne hüüdnimi ladina või slaavi tähtedega.

FAOR Registreerimine võimaldab teil kohandada välimust kasutades mitmeid võimalusi valida, mida me saame vastata ise või usaldavad otsus arvutiga. Vastutab välimus

- Kuju ja värvi silmad.

- Vorm soenguid.

- Hair.

- Vorm habe. (Meessoost tähemärki)

- Naha värvi.

- Värvi riideid.

Valimise lõpetanud omadused iseloomu, vajuta "Create" nuppu.

FAOR online registreerimine ei võta palju aega, nii et ärge kartke valju sõna "registreerimine".

Mängi mängu online saab FAOR igast arvutist, millel on juurdepääs Internetile, sest süsteemi nõuded on nii väike, et nüüd ei vastaks arvuti, mis ei vasta neile. Rohkem harjumiseks liidest mäng, mida me peame tegema. Seal on palju funktsionaalne aknad ja rippmenüüd. Selleks, et mängida mängu online FAOR peame meeles pidama, mõned olulised elemendid liides. Allpool ekraan on nupud juurdepääsu oluline kontrolli. Siin näeme juurdepääsu oskusi iseloomu, tema seljakott, kaart või nimekirja külalistele, jne Iseloom teave näitab taset elu, mana, kogemused, samuti portree iseloomu. Kasutades chat on sul võimalik mängida FAOR suheldes teiste mängijate grupp korraldada võitleb või vastasseis 1 1.

Nüüd Andmed FAOR maailmas, on üks maailma tasakaalu kohta, mis on sektori Harmony ja põhja maailmad. See on koduks paljudele erinevatele olendid erinevad võistlused. Siin võib kohata inimesi, maagiline elfid Enchanted Forest, kui soovite, võite näha jalamil elanike - päkapikke ja pöialpoissi, samuti tusane orke, kes tegeleb jahi-, kalastus-ja muude kalanduses.

In FAOR üks suur manner, mis ulatub läänest itta. Ocean vesi tema ümber, kuigi keegi ei tea, kas on olemas ka teisi saari ja kontinentide see lõputu veekogu. Aasta keskel maa kasvas ainult mäestiku - hari Dragon, mis andis peavarju oma kivi päkapikke ja pöialpoissi. West asub platool ja idaosas Arcadia - riik on hõivatud väed Hunt pimeduse jõudude. FAOR võimaldab mängida ja unustada hall argipäev reaalses maailmas ja kasta oma pea vastasseis viis võistlussõitu, on koht, kus täpselt oma iseloomu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more