Järjehoidjad

Far Cry 6

Alternatiivsed nimed:

Far Cry 6 on ilus põnevusmäng. Graafikale kindlasti etteheiteid ei saa, need on siin ilusad, tegelased on väga usutavalt häälestatud ja muusika on maitsekalt valitud.

Mängul on huvitav süžee, mis kahjuks pole tänapäevastes mängudes alati vajalik.

Selles mängus peate saama tõeliseks revolutsionääriks ja võitlema Yaru-nimelise osariigi diktatuuriga. Teie tegelase nimi on Denis Rojas ja ta on sündinud ja elab selles riigis.

Kuritegeliku režiimi vastu võitlemiseks vajate:

  • Võitlege paljude vaenlastega erinevates keskkondades
  • Täiendage varustust ja arendage lahinguoskusi
  • Leidke ustavaid kaaslasi, kes teid võitluses aitavad
  • Kogemuste saamiseks täitke lisaülesandeid

Nimekiri on tegelikult palju pikem, alustage Far Cry 6 mängimist, et kõike teada saada.

Saareriik, kuhu mäng teid viib, oleks tõeline troopiline paradiis, kui mitte diktaator Anton Castillo ja tema poja Diego režiim.

uskumatult ilusat maastikku peegeldub selles mängus tohutu julmus.

Saage vabastajaks oma rahvale, keda rõhub türanni psühhopaat.

Kahjuks ei saa maailmas kõike rahumeelse dialoogi ja diplomaatia abil lahendada, mõnikord ei saa ilma jõudu kasutamata ja see on just selline juhtum.

Mängu võitlussüsteem on täiustatud. Saate kombineerida käest-kätte võitlust tuli- ja lähivõitlusrelvadega. Lahingud näevad välja väga muljetavaldavad.

relvaarsenal on tohutu. Kokku on mängus rohkem kui sada erinevat tüüpi relvi, teil on palju valida. Tähtis on ka laskemoon ning selleks, et muutuda vaenlase rünnakute suhtes vähem haavatavaks, tuleb varustust pidevalt täiustada ja sobiva asendusega kohe uue vastu välja vahetada.

Teil on üksi väga raske toime tulla kõigi katsumustega, mis on revolutsionääri osaks langenud. Võitluses aitavad teid arvukad amigokaaslased, nende hulgas on naljakas koer nimega Chorizo ja veelgi eksootilisem sõber krokodill Guapo.

Peate võitlema diktatuuriga erinevates kohtades, need on džunglid, liivarannad, väikesed provintsikülad ja isegi suured linnad. Kõigis neis kohtades liikumiseks vajate transporti. Reisige paatide, jettide, hobuste, autode ja muud tüüpi sõidukitega. Matkamine samuti ei sega, kuigi see on aeglasem viis reisida, kuid selleks on kõige parem imetleda troopilisi maastikke ja võib kohata palju huvitavaid tegelasi.

Arendajad on mängijate suhtes sõbralikud. Pärast mängu väljaandmist ilmus palju sisu. Need on 4 täiendavat erioperatsiooni, populaarsetest filmidest inspireeritud ristmissiooni. Lisaks ülikõrge raskusaste neile, kellele karmim režiim meeldib.

Mängige Far Cry 6 üksi või võrgus miljonite mängijatega üle maailma.

Far Cry 6 tasuta allalaadimine arvutisse, see kahjuks ei tööta. Mängu saate osta ametlikul veebisaidil või Steami portaalis.

Hakkake mängima ja vabastage terve riigi elanikkond türanniast!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more