Järjehoidjad

Far cry 5

Alternatiivsed nimed: Far cry 5

Far Cry 5: usu kult.

The Far Cry 5 esimese inimese veeretaja mäng, mis kuulutati välja 2018. aasta alguses, on seganud sotsiaalselt aktiivsete mängijatega. Järgmise Far Cry seeria stsenaarium töötati välja mitu aastat ja kaua enne kavandatud vabastamist. Samas nägi ühiskond seost praeguste poliitiliste probleemidega: USA presidendi valimine, Suurbritannia väljumine EList. Ja kuigi see on ainult ajakirjanike keeruline märkus, pole see tegelikult olnud ilma poliitikata. Eriti tunnistas näitekirjanik Dan Hay, et teda mõjutavad suuresti separatismi ideed. Oma lapsepõlve ja nooruse ajal oli ta kahe riigi külma sõja ja pidevate terrorirünnakute pärast murettekitav.

mängijale, alustades mängimist Far Cry 5, tunda reaalsust, mis toimub, Dan tahtis kirjutada usutav skript. Selleks kaks nädalat läks arendusmeeskond Montanasse. Nad uurisid elanikkonna elu, ideoloogia, religioossuse, väärtuste ja soovimatuse rütmi, mida keegi teine ​​tavapärasel viisil sekkus. See oli see olukord, mis hiljem võeti sündmuste arendamise aluseks. Tulemuseks oli aktuaalne, läbimõeldud mängutoode selle kohta, kuidas vaimne paradiis moodustas sekti, mis otsustas, et maailma lõpp on. Kuigi idee ei ole originaalne, langeb see täielikult kokku nende dogmadega, mida sellised organisatsioonid järgivad.

Kui juhtjooneline joon avati, said arendajad avalduse osalt kodanikelt, kes väljendasid soovi, et fanaatikud kui antagonistid esitataks moslemitena. Tõsi, seda häält kritiseeriti ja kõik jäi muutumatuks, mis on arusaadav, arvestades projekti algset ideoloogiat.

Ilukirjanduslik, kuid selline realistlik maailm.

Pärast kuulutust unistavad paljud inimesed Far Cry 5 allalaadimise ja asuvad šerifi asetäitjaks. See on tema näost tegutsedes, abistades õigusjõude ja korraldades vendett.

Tegevused avanevad väljamõeldud Lootuse linnas, kus enesest kuulutatav radikaalne prohvet Joseph Sid teatab, et ta on tulnud inimesi põlema hüpeenist päästma. Ta paneb elanike meelesse segadust ja hirmu, et meelitada neid ühiskonna "Edeni väravad". Ainult need, kes on liitunud, päästetakse, kuid ta ei võta arvesse vabatahtlikku tahet ja kõiki vahendeid kasutatakse. Ja kui keegi on aktiivselt vastu, siis hinge „päästetakse“ tema tahte vastu, lihtsalt lüües peaga, loomulikult pärast äge palve ja vabastamise. Kui Sid siirdus sõnadest ohtudele, püüdsid nad temaga mõista. Aga kui ohud asendati vägivaldsete rünnakutega, hakkasid inimesed, kes jäid katkematuks, sektantide vastu aktiivselt võitlema.

Far Cry 5 mängimist alustades on šerifi assistendi ülesandeks arreteerida seksi korraldaja, kes nimetab ennast isaks, ja tema järgijad vennad ja õed või "Bülletäänid". Nende hulgas on eriti aktiivsed:

  • Jacob, pensionär, nüüd juhendab ta oma relvastatud üksust.
  • Fate kujutab endast head samariitlikku naist, kes paneb inimeste valvsust, sundides Sid usaldama.
  • John, kes võttis advokaadi ametikoha, omandas seksi jaoks suure osa Hope'i linna läheduses.

Kuid mängu vastupanu ridades on iPlayer Far Cry 5 vaprad kangelased:

  • Parand Jerry, preester, kes sai karja osana tunnistajaks, läks üle "Eedeni värava" juhile.
  • Nike Paradise piloot ja sekti liige, kes otsustas jätta ta oma laste huvides.
  • Mary Fairgrave on üks sektantide ohvreid. Ta on "Armastuse tiibade" armuke, kus verd heitis, kaasa arvatud tema isa.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more