Järjehoidjad

Far Cry

Alternatiivsed nimed: Far Cry

Far Cry - arvutimäng žanr esimese isiku veeretaja. Far Cry mängu päris ere ja sündmusterohke. Nagu igal mäng selle žanri arvuti Sinu ülesandeks on ellu jääda. See on muidugi arvatud eesmärgid, mis tuleb saavutada mäng. See mäng sai eluvõõras populaarsus vähem kui kuus kuud pärast müüki. Midagi ebatavalist peidus selles mängus. Kindlasti olete juba pakatav uudishimu, ja teil on põlenud maailm mäng ja lae mäng Far Cry.

Annab sulle nõu ja ei kiirusta alustada tutvuda mängu, vähemalt pealiskaudselt, arvustusega teksti ja video kommentaare. Ja siis saate lihtsalt alla laadida mängu Far Cry. Far Cry mängu mängida kohe pärast hakkate allalaadimist.

Kogu krunt mäng ütleb teile elu endine komando. Mängi Far Cry Teil ei seda neile, peamine kangelane mängu, siis pole ime, et ta on kogenud sõjalise valdkonnaga. Mäng toimub kaunil avarus troopiline paradiis Vaikse ookeani Kabat. Teie oponendid on seotud inimeste arengut viiruse muteerumist. Sa kohtad teel juba nakatunud primaatidel.

Sealhulgas oma iseloomu, et aidata teil ja teil on takistus, st vaenlased on need märgid:

• Jack Carver

• Valerie Constantine

• Doyle

• kolonel Richard Crowe

• dr Krieger.

Jack Carver - tegelikult oma iseloomu. Omanik rendifirma veetee. Osaleb missioon juba saabuvad saarel.

Valerie Constantine - CIA agent salaagent. Jack küsib abi oma ülesannete täitmisel. Kõik peale plaani selgus rikkumisi Jack.

Doyle - insener, salajane. Saatis olukorra selgitamiseks saarel. Jack tapeti.

Kolonel Richard Crowe - palgasõdur, pea kaitseks saarel.

Dr Krieger - peamine vaenlane mängu. Master kõigi laborite saarel arendada erimaterjale.

Teostage iga Far Cry missioon on suurima tähtsusega edasise arendamise üritusi. Ka kõik see on tingitud tasemed läbipääsud. Kõik, nagu ikka, algab koolitus režiimis. Arendaja pakub valikut mitmeid viise, kuidas saavutada eesmärk mäng.

Kõigi nende seiklustest, oma kangelane, muidugi ei saa elada ilma relvadeta. See relv Far Cry esitatakse, ei pruugi olla kolossaalne erinevaid, kuid kõige vajalikum.

Ja alati oma Jack Carver seal on varustada teemad: binoklid, taskulamp, öise nägemise, seatud lõhkematerjalide, esmaabikarp, kuulikindlad vestid, läbipääsuloaks ja suhtleja.

Mängu Far Cry abil ilmekas ja selge graafika kaasab sa maailmas reisida nii hämmastav paradiis maa peal. Üha muusika, hästi valitud toetades üldist olukorda rõhutab punkti. Kõik ümber tegelik ja tahad nautida, kuid teie missioon ei anna sulle rahu. Me peame kiirustama. Kiirusta ja teid, sest igaühel on oodanud oma abi. Ärge unustage, et konsulteerida mäng Far Cry tema seltsimehed. Igaüks peaks tundma end kangelasteks.

Hea mängid! Tänan tähelepanu eest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more