Järjehoidjad

Far Cry 2

Alternatiivsed nimed: Far Cry 2

Far Cry 2 - arvutimäng žanr esimese isiku veeretaja. Mängu Far Cry 2 on teine ​​osa seeria mängud Far Cry pidamata erinevaid täiendusi. Aga ei ole tumedam jätkamine sündmusi lugu, ja ei ole seost avalik. Mäng ei ole nii populaarne, kuid siiski on ka üsna palju oma fänne. Iga mäng on oma eripära. Lihtsalt üritan aru saada, kust nad tulid, mida on meelitada kõik mängu. Mängi Far Cry 2 saab olla ainult üksi, sest kavandatud ainult ühe kasutaja režiimis. Sinu iseloom on sind ootamas.

Võib olla juba kiirusta kiiresti alla Far Cry 2 ja kaotanud gameplay. Või saab tutvuda mängu esialgu lugedes ja vaadates kommentaare. Ja julgelt enesekindlalt lae mäng Far Cry 2.

Olete siin ilmuvad territooriumil Aafrika riigis, nagu sõjavägi, ja üks põhiline eesmärk -, kõrvaldamine maailma ebaseadusliku relvakaupmees. Lõppude lõpuks, et mingil määral see oli tema jätkuv kodusõda on käimas kahe sõdivad pooled: Ofoten - United Front Work Vabastajate ja SNA - Union Popular Resistance. Tarastatud linna ja ei lase kedagi ei vabastata. Aga relv lihtsalt ei lõpe. Ülalpidamisel ja tsiviilisikute ohus nakatuda erinevate haiguste. Üldiselt kõik fataalne seisund. Seal lihtsalt ei piisa ja sa, või pigem oma iseloomu.

Mängus olete sattunud sellised tegelased:

• Jackal

• Ruben Oluvagembi

• Addy Mbantuve

• Oliver Tambossa

• Leon Gakumba

• Prosper Kouassi.

Jackal - peamine kaabakas mängu. Pakkuja relvade linn. Saatus sõltub peategelane.

Ruben Oluvagembi - survivor ajakirjanik, kes küsib kangelane abi otsimisel arvestust vestlus Jackal. Säilinud nendes tingimustes.

Addy Mbantuve - julm ja võimutsev iseloomu. Ofoten juhib organisatsiooni. Tabas surnuks vaenlased.

Oliver Tambossa - Major haldab SNA. Ei elanud sõja.

Leon Gakumba - arst, hiljem lisatud Ofoten. Ta kannatas surma.

Prosper Kouassi - LED tänava sulid Pale. Lisandub SNA hiljem tapeti.

Kõik toimetatakse teile Far Cry 2 missioonide läbiviimise raskusi. Ja sellest, kuidas liikuda peamine eesmärk. In the end, jõuate arusaamisele, et peab samuti surema, sest siis ilmselt on nakatunud.

Saavutamisel kõiki oma eesmärke, et Far Cry 2 relva nagu viidakkoveitsillä, rünnak vintpüssi ja kuulipildujad, snaiper vintpüssi, püstolid - kuulipildujad, haavli, kerge granaadiheitjad, püstolid, lõhkeained, leegiheitjad, mört, ja palju muud. Ka täiendava versiooni sa täitke.

Samuti on eri transpordiliikide, mis aitab ületada suur vahemaa eesmärgini.

In mängu Far Cry 2 ei ole raske, lihtsalt hoolitsen elu. Mängu Far Cry 2, omalt poolt üsna hea graafika, maksimaalse võimaliku edastamise reaalsus sündmuste aitab teid.

Hea mäng! Tänan tähelepanu eest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more