Järjehoidjad

Far Cry 3

Alternatiivsed nimed: Far Cry 3

Far Cry 3 - arvutimäng žanr avatud maailma FPS elementidega RPG. Far Cry 3 mäng hõlmab teekond ellujäämise saarel, troopiline paradiis, Hand Island. Game rõõmus fännid juurdepääsu mitte kauges 2012. See on kolmas osa selline huvitav ajalugu mängud Far Cry. Aga ei ole järge, sest see on midagi pistmist eelmise osad, välja arvatud tegevus toimub kõik mängud saartel, džunglis. Mängu populaarsust kogunud, ei pruugi nagu tema eelkäija. Teie kangelane mitte ainult silmitsi vaenlased. Üldiselt play seisab.

Kiirusta külastada veebilehte ja lae Far Cry 3. ja enne seda ei unusta lugeda üles vaadata ja video - kommentaare. Ja siis saad sa alla laadida mängu ja Far Cry 3.

Play Far Cry 3 ärkvel saarel, mis maabus koos oma vendade ja sõpradega. Aga mitte edukalt saada kätte mässumeelne hõim kohalikud piraadid.

Kui sa põgeneda koos oma venna, siis õnnestub põgeneda, ja su vend sureb. Ja sul tekib piraadid mittenõustunud organisatsioon - kohalike vastuseisu.

Selle tulemusena saame järgmiste in-game tegelased:

• Jason Brody,

• Waasis Montenegro

• Grant Brodie

• Dennis Rogers

• Lisa Snow

• Oliver Carswell

• Keith Ramsey

• Daisy Lee

• Riley Brodie

• Sam Baker.

Jason Brody - mängu peategelane. Pole tõesti teavad, mis on võimeline lahingus.

Waasis Montenegro - viib jõugu piraadid, väga julm.

Grant Brodie - sul on vanem vend Jason. Waas tapab ta.

Dennis Rogers - liider ülestõus, muutub sõber Jason.

Lisa Snow - armastatud Jason. Saatus sõltub teie valik, mäng lõpeb.

Oliver Carswell - sõber peategelane.

Keith Ramsey - sõber Jason.

Daisy Lee - girl Granda.

Riley Brodie - teil on noorem vend peategelane.

Sam Baker - tuttav spioon mäng ja muutub kaaslane Jason.

Selle tulemusena on Far Cry 3 lähetust, mis tekivad oma teel seotakse saavutamise peamine eesmärk - saare vabanemise piraatide aidata seista.

Ja ma olen andnud teile, et aidata Far Cry 3 relvi summas umbes 39 liiki. See on piisavalt võimas, et kaitsta saart.

Mängus Far Cry 3 saab mängida mitmel viisil: ühe mängija multiplayer ja co-op. Ühistu annab teile ja teie kolm muud seltsimehed, et täita teatud ülesandeid. Vastavalt võrgumängu hõlmab meeskonnad kangelased ka seotud võrgu.

Samuti on ette nähtud, teie omal äranägemisel, kaks võimalust sündmuste arengut mängu lõpuni. Lives sõltub palju märke.

Mängu Far Cry 3 meeldib suurepärase graafika paremaks overeating reaalsus üritusi. Ja muusika hõrendatud lõpetab üldpilti sündmused mängu.

Elanikud saare aidati, sest sa ise tunned viha ja vägivalla inimeste vastu piraadid. Vaid teie ja teie seltsimehed ja ei ole piisavalt. Kiirustage liituma sündmuste kulgu.

Edukad mängimist! Tänan tähelepanu eest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more