Järjehoidjad

Far Cry Primal

Alternatiivsed nimed: Kaug-Krai Primal

Far Cry Primal mängu mesoliitikum.

võistlejate seeria fännid ootasid tõelist üllatust, kui firma Ubisoft Montreal tutvustas oma uut projekti Far Cry seeriast. Seiklusfilmide žanris Far Cry Primal otsustas ühe mängijaga mäng saata mängijad kiviajast, varustatud nukkidega, telgedega ja sunnitud ellu jääma.

.Olnud juba teada, et ühe Xboxi ja PlayStation 4 jaoks on võimalik Far Cry Primal laadida 23. 02 2016 ja 1. märtsil Windowsis. Toode vabastatakse kogumis- ja elektroonilistes väljaannetes ning kui esimesel juhul sisaldab mäng füüsilisi kaupu, saavad teised mängijad täiendavaid relvi ja missioone.

. Metsloomade maailmas.

inimest ei harjuta vaenlastega võitlema. See võime, mida ta kannab pärast kiviaega, kui polnud tulirelvi, seadmeid ja eeliseid, mis aitaksid ellu jääda pärast vigastusi ja haigusi. Primitiivne inimene võis loota ainult oma tugevusele, salakavalusele, agilityle, kiirusele ja täpsusele.

Inimesed on ka loomad, kuid algupärasest kaitsetumad. Neil ei ole teravaid küüniseid ja tugevaid koeri, nad on halvemate kui kiirete ja tugevate loomadega, kuid luure on veel üks eelis. Kivid ja puit muudetakse relvadeks, asendades puuduvad anatoomia atribuudid.

Takkarist pärit hõimu ainus ellujäänu mängitakse, siis te teete:

 • Luki
 • Tops
 • Dubinka
 • Copy

Sobivad isegi kivid, mida on võimalik loomadele visata või teiste hõimude vaenulikud liikmed.

Herae soovib vabandada perekonna mõrva ja leida uue koha sellises julmas maailmas. Üksinda lahkudes tugineb ta kõigepealt ainult iseendale, kuid siis õpib taltsutama röövloomad, ja nad aitavad teda vaheldumisi. Kes oleks pidanud arvama, et mõõkhammaga tiigrid, karud ja hundid võtaksid inimese külje, kuid see on nii, ja nüüd muutub mammutide jahtimine edukamaks. Suur karkass annab sooja nahas mitte ainult palju liha soojendamiseks, vaid ka luude kasutamine on kasulik. Ja kui sa lohistad öökulli, muutub ta suurepäraseks skautlaseks, vaadates suurt lennupiirkonda.

Eelajaloolised ja kaasaegsed inimesed ei ole väga erinevad: on sõbralikud ja agressiivsed rahvad. Takkar kohtub Oros mõlema poole esindajatega ja kui mõned neist saavad uusi teadmisi, sunnivad teised teda võitlema, kuid neis muutub ta tugevamaks ja kogenumaks, mis aitab tal olukorda toime tulla.

juhtivat iseloomu omavad kaks missiooni: ellu jääda pideva ohu tingimustes ja globaalselt, et saada kõigi Oros juhtidena. Mõlemal juhul peaksite alati olema oma valvur ja liikuma eesmärgi poole, omandades uusi oskusi.

 • Tööriistade tootmine
 • Create Weapons
 • Toit toidule
 • Alusta tulekahju, et hoida soojust
 • Kasutage saadaval olevaid materjale
 • Arendage oma hõimu, tehes selle invincible
 • Eelake, et võite olla piirkonna kõige ohtlikum kiskja ja pädev liider

mängufunktsiooni.

Lisaks peamisele kampaaniale lõid autorid kolme ainulaadse missiooni „Mammoti legend” kujul. Lae alla Far Cry Primal koos lisaga saab mängijad, kes tegid oma eeltellimuse.

B Far Cry Primal PC-ga taastab unikaalse looduse, eluslooduse ja selle lahutamatuks osaks olevad inimesed. See on ainulaadne võimalus läbida katsumus väärikalt, kasutades olemasolevaid vahendeid.

 • Be ettevaatlik jahil tapetud looma verest meelitab lööjaid.
 • Võime kasutada tulekahju annab teile eelise teiste hõimude ees.
 • Toetatud lemmikloomade kaotust saab täiendada, kui leiad ja rakendate teatud objekti, mida saab üles tõsta.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more