Järjehoidjad

Farm Frenzy Free

Alternatiivsed nimed: Farm Frenzy

Väga mäng Fun Farm Free.

Kindlasti teate Fun Farm Free alates ajast, mil seda saab mängida ainult arvutis. Nüüd on see Android-i jaoks saadaval ja saate seda hõlpsasti ära tunda muutmata ajakava ja juhtimise režiimis. See mängu on tõesti naljakas, tõstab meeleolu ja ajab unustama. Esindab oma firma HeroCraft Ltd, pakkudes Merry Farmi alla tasuta. Nüüd ei pea te jäneseks jääma, sest see on alati sinuga.

Võite igal ajal mänguasja käivitada telefonis ja jätkata samast kohast, kus jäid viimati. Samuti oli võimalus alla laadida Farm Frenzy Free arvutisse, nii et kõik meeldiva mängu tingimused on uuesti loodud.

Muu omadused.

Tööge oma lõbusaks, arendajad on püüdnud toodet meelde jätta. Ootan sind:

  • Üldine 72 põnevat levellerit
  • Rohkem kui 30 kasulikku ehitist
  • Armaste loomade poeg
  • Toodete mitmekesisus
  • Võimalus mängida lõputu režiimis
  • Bonused VIP mängijatele

Tasub öelda, et mäng Farm Frenzy Free pakub võimalust mõnda aega mängida või valida lõpmatu režiimi. Esimesel juhul peate järgima kehtestatud tingimusi praeguse taseme edastamiseks ja järgmisele saatmiseks. Teine variant sisaldab lõõgastavat mängu, kuid see saab kättesaadavaks, kui klassi režiimis jäävad esimesed 24 etappi.

Alusta mängu.

Kui olete selle tootega esmakordselt tutvustanud, on kasulik teada saada, milline Merry Farmi mäng pakub.

Erinevalt teistest sama žanri mänguasjadest näeb kõik välja kompaktsena ja kõik on käepärast. Muru all, kus loomad kardavad, on erinevad struktuurid. Näete neid korraga ja saate hõlpsalt jälgida protsesse, mis nõuavad teie sekkumist.

Mõnikord peate tegutsema kiiresti, et midagi ei jääks. Segage rohtu, nii et lindude ja veiste arvu kasvab piisav kogus kanade suitsutatud mune, kuni need on kadunud. Vajaduste skaala näitab, kas põllumajandusettevõtte elanikud kannavad janu. Kuid pidage meeles, et sa külad umbrohu või veedavad neid, peate maksma kõik. Kui sul pole piisavalt raha, siis on kõikidel juhtudel kiiresti puudujääk. Selle vältimiseks laadige haagisest valmistatud toodete ladust ja saatke see turule. Kui see müüb, on teil välisvaluutakonto.

Alguses saate müüa ainult mune, kuid kui tehased ja taimed ilmuvad, muutub toodete mitmekesisus palju suuremaks ja need on kallimad. Näiteks lambad saavad villa ja seda saab muuta lõngiks. Lehmapiima pekstakse võina ja tera jahvatatakse jahuks. Ühel päeval suudate ehitada pagaritöökoda ja valmistate leiba ja kooke. Kui müüte õli tulutoovamalt kui lihtsalt piim, siis koogid toovad veelgi rohkem kasu kui õli.

Farm Frenzy Free on võimeline ka närve vilkuma. Loomade rünnakuid karistatakse aeg-ajalt, kuid nii, et nad ei kahjusta neid, klõpsake neid mitu korda ja need puuris. Nüüd saab seda laadida haagisse ja müüa ka turul. Kui sa liiga kaua jätate kohtuma kohmakaks, siis aja jooksul hakkab ta puuri raputama ja jälle tulema häbiväärseks. Kuigi mänguasja on tasuta, on selle eest makstud sisu. Näiteks reaalse raha eest saate osta kassi, kes teie asemel saagiks tooteid ja koera, nii et ta hoiab karud ära. Selliste assistentidega mängides ilmuvad varsti boonused ja saate oma talu juurde rohkem loomi osta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more