Järjehoidjad

Paradise Farm: Lucky Island

Alternatiivsed nimed: Farmi saar: Hay Bay City Paradise

Game Paradise Farm: Luck Island aitab lõõgastuda.

Kindlalt võime öelda, et arendaja foranj tõi välja tõesti suurepärase mängu Paradise Farm: Luck Island. See puudutab mitte ainult lapsi, vaid ka täiskasvanud mängijaid. Olles selles, nagu oleksite tõesti kallis kuurordis, kus saate süüa eksootilisi puuvilju, nautida troopilise saare hämmastavat loodust.

Rai Farm: Luck Island saate alla laadida tasuta, mis on juba kena. Järgnevalt kohtuvad mängijad räägivad papagoi macaw. Ta on teie kohalike kaunitaride juhend, mis aitab meelt ja mängu põhimõtet mõista. See on väga lihtne, ja saate õppetundi lihtsalt meelde tuletada, nii et saate varsti oma leibkonna juhtimise üle võtta. Temaga saate teada, kuidas õigesti süüa kanateid, külvata ja koguda nisu ning mida on vaja sööda tootmiseks ette nähtud taime ehitamiseks. Lisaks on olemas võimalus alla laadida Paradise Farm: Fortune saar arvutisse, kui see on teile mugavam mängida.

Eestis esitatud lõbu põhijooned.

Nagu üldiste omaduste puhul, on see:

Kultuuride kasvatamine
 • Poes olevate kaupade müük, sinna püüdmine lennuki või aurutiga
 • oma loomaaia
 • alused
 • Built tellida
 • külalistemaja
 • Eesti ekspeditsioonid uute maade uurimiseks
 • Nagu näete, on mäng Paradise Farm: The Lucky Island valmistanud palju põnevat.

  • Huvitatud mitmesuguseid mängijaid, alustades lastele vanuses 3 aastat
  • Beautiful heli disain
  • 3D graafika
  • värvimine
  • Võimalus osta reaalseid raha

  K Mänguväljale kuuluvad järgmised piirkonnad:

   Kui arvate, et peamist mängu regulaarselt täiendavad planeeritud uuendused, ei jää põnevate ülesannete puudus. Idee luua troopilises saarel asuvat talu on muutunud väga edukaks. Osalejad soovivad koguda rikas saaki kookospähklid, banaanid, ananassid, mangod ja muud ülemeredepartemangud. Mitte vähem huvitavad loomaaia lemmikloomad: pandad, lõvid, värvilised papagoidud, pelikanid ja isegi anteater. Igaühe jaoks vajab sinu vagun ja maja, kus iganes ta saaks magada peita.

   Neile on vaja toitu ja Paradise Farm: Lucky Island mäng hoolitses selle eest, et teil oleks valik erinevaid kultuure, struktuure ja mehhanisme, mis toodavad piisavalt toitu. Kogenud mängijad teavad, et äri ei ole piiratud teatud hoone ehitamisega. Seejärel tuleb seda parandada, et suurendada tootlikkust, ja kui laos on rohkem ruumi tööriistade, toorainete ja valmistoodete ladustamiseks.

   Farm Paradise: Hay Island Bay on ehitatud nii, et see pole soodsam, kui jääte teistele mängijatele lahti. Edukus jõuab neile, kes suhtlevad aktiivselt. Mõnikord peate aitama uusi sõpru ja mõnikord küsida abi. Kaubandus on ka mänguprotsessi oluline osa, sest teised saavad osta midagi, mis on väga puudulik, ja samal ajal müüa oma ülejäägiga kaupu. Kui teil on määratud ala kitsendatud, sest vaja on veel palju ehitada, kuid pole ühtegi kohta. Kui sul õnnestus säästa piisavalt raha, saatke uuele sobiva maa leidmiseks džunglisse ekspeditsioon. Kes teab, mida julmad reisijad leiavad põõsas? Võib-olla suudavad nad leida haruldast artefakti, mis aitab teil mängus edasi minna ja eelistada teisi.

   Kuid see saab kättesaadavaks ainult õigeaegselt, kuid kõik algab lihtsatest ülesannetest. Tegevuse keerukuse ja kiiruse suurendamine on järk-järguline ja ikoonid tsoonide kohal näitavad, mida tuleb teha. Need graafilised pildid on üsna arusaadavad, seega ei tohiks olla raskusi.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more