Järjehoidjad

Talumaa

Alternatiivsed nimed:

Farm Land on ebatavaline talu, mis asub troopilistel saartel. Saate mängida Androidi kasutavates mobiilseadmetes. Graafika on lihtsustatud, kuid tundub huvitav, on särav ja värviline ning hea detailiga. Häälnäitlemine, kvaliteetne muusika ei ole tüütu, kui mängid kaua.

Selles mängus te mitte ainult ei arenda farmi, vaid saate ka võimaluse luua ookeanis oma kontinent ja ainult teist sõltub, milline see olema saab.

Enne alustamist ei tee paha läbida väike treening, et mängu tõhusamalt juhtida. See ei kesta kaua, vaid paari minutiga saate hakata talus ülesandeid täitma.

Siin on palju tööd:

  • Külvake põldu ja kasvatage saaki
  • Hoidke lemmikloomi ja hoolitsege nende eest
  • Ehitage uusi hooneid, parandage neid
  • Teenige raha valmistatud toodetega kaubeldes
  • Laiendage saart, ostes mängusisese valuuta eest täiendavaid territooriume
  • Mine kalale

See on väike loend sellest, mida peate Androidis Farm Landis tegema.

Mängu alguses on saadaval ainult pisike saar. Ärge ärrituge, hoolitsege põldude eest, hankige loomad ja hiljem on teil võimalus territooriumi oluliselt laiendada. Peate maksma iga maatüki eest, nii et teie saar muutub talust saadava tulu kasvades suuremaks.

Te määrate, milline saar välja näeb ja seejärel mandri, kus talu asub. See võib olla isegi terve saarestik väikesaartest, mida ühendavad sillad.

Mida kauem mängu Farm Land mängite, seda suuremaks muutub ettevõtte poolt hõivatud territoorium. Et peategelasel oleks lihtne liikuda, on arendajad taganud transpordi, tegemist on väikese mootorrattaga.

Sellele tohutule territooriumile saate ehitada tohutul hulgal töökodasid ja muid tootmishooneid, vajate ka valmistoodete ladusid. Hoonete uuendamine aitab suurendada nende tõhusust.

Toodetud kaupa saavad osta ka teised mängijad-põllumehed, mistõttu on vaja jälgida sortimenti ja pakkuda kõige populaarsemat kaupa.

Lisaks majapidamisele on ka muid meelelahutusi, võimalus omada lemmiklooma ja temaga mängida. Võite minna kalale, see mitte ainult ei võimalda teil lõbutseda, vaid suurendab ka kasumit.

Pühadel ootavad teid lõbusad võistlused koos väärtuslike auhindadega. Arendajad püüavad regulaarselt lisada sisu ja uusi funktsioone, kontrollida regulaarselt värskendusi.

Mängusisene pood pakub laias valikus erinevaid esemeid ja väärtuslikke ressursse. Ostude eest saate tasuda kas mängusisese valuuta või pärisrahaga. Müügipäevadel on klientidel oodata allahindlusi.

Kui soovite saada iga päev auhindu, kulutage mängule kindlasti vähemalt paar minutit päevas.

Põllumaa vajab internetti, õnneks pole praegu peaaegu ühtegi kohta, kus sideoperaatorite levi puudub.

Farm Land saab Android-le tasuta alla laadida, kasutades sellel lehel olevat linki.

Hakkake kohe mängima, et luua oma maailmajagu maailma edukaima farmiga!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more