Järjehoidjad

Talujuht 2021

Alternatiivsed nimed:

Farm Manager 2021 on üks selle žanri parimaid mänge. Uskumatult realistlik graafika aitab teil mängu atmosfääri sukelduda ja tunda end tõelise põllumehena. Mängus on vapustavalt kaunid maastikud, mis on kindlasti vaatamist väärt.

Mängu alguses, nagu selle žanri mängude puhul tavaliselt, päritakse väike talu, millel ei lähe hästi. Teie talu ei ole just kõige meeldivam vaatepilt. Aida katus on hävinud, roiskunud kuurid. Igal pool prügi ja poolmäda hein. Peate küll käised üles käärima ja koristama hakkama, aga see on seda väärt.

Teie võimalused mängus on väga mitmekesised. Saate:

 1. Istuta puid
 2. Kaevandamine
 3. Ehitage tehaseid ja tehaseid
 4. Palgake töötajaid ja ehitage neile maju

Siin on lühendatud nimekiri asjadest, mis teid ootavad.

Arendajad on pööranud suurt tähelepanu detailidele, seda on tunda kõiges.

Püsi- ja hooajatööliste palkamisel hoolitsege ruumide eest, kus nad elama hakkavad. Sina määrad töötajate töötasu ja tööpäeva pikkuse. Saatke nad koolitusele nende oskuste parandamiseks või vallandage. Pidage meeles, et töötajad vajavad puhkust. Rahulolematu töötaja võib ilma loata töökohalt lahkuda või isegi ettevõttele kahju tekitada.

Kariloomade kasvatamisel peate kontrollima loomade tervist. Selleks tuleb ehitada veterinaarjaam.

Aretamiseks on saadaval

päris palju elusolendeid:

 • Mesilased
 • kitsed
 • Kanad
 • Kalkunid
 • Pardid
 • Haned
 • Lehmad
 • kala
 • Metssead ja vutid

See pole kaugeltki täielik nimekiri, isegi jaanalinnud on aretamiseks saadaval.

Hoonete ja eriti tehaste ehitamine eeldab läbimõtlemist, kas elektrivõrgu võimsus on selliseks laienduseks piisav ning vaja võib minna kulukaid uuendusi. Hooneid ei saa teisaldada, kõik on nagu elus.

Põllumasinad saab osta ja müüa. Kui talul veel raha ei ole, tasub ehk osta kasutatud tehnikat, sellel on ressurssi väiksem, aga kulu palju väiksem. Seadmete katkestusteta toimimiseks on väga soovitav ehitada garaaž ja palgata hea mehaanik.

Välitöötlust saab automatiseerida, määrates selle eest vastutavad töötajad. Mängus on uskumatult palju taimeliike. Osa taimi on kõige parem istutada kasvuhoonetesse, sest mäng on väga realistlik. Siin muutuvad aastaajad. Halb ilm võib tugevate vihmade või rahe korral saaki kahjustada. Pikselöögist tekib tulekahju, kuid ärge muretsege, sel juhul tulevad teile appi tuletõrjujad.

Kogu talust toodetud kauba välja viimiseks on vaja logistikakeskust ja transporti.

Farm Manager 2021 mängimine on huvitav isegi mõne aja pärast. Edenedes suureneb ka ülesannete keerukus. Alati on midagi teha, isegi kui teie talu kasvab ja sellest saab suur ettevõte.

Farm Manager 2021 tasuta allalaadimine ei tööta, millest on väga kahju, kuna mäng väärib tähelepanu. Kuid ärge ärrituge, mängu saab osta Steami mänguväljakul või ametlikul veebisaidil.

Hakka mängima kohe, talu vajab abi ja tarka juhti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more