Järjehoidjad

talumaania 2

Alternatiivsed nimed:

farm mania 2 on põllumajandusmängu uus osa. Mängida saab arvutiga. Graafika, nagu esimeses osas, joonistatud koomiksistiilis. Suurepärane häälnäitlemine ja rõõmsameelne muusika meeldivad mängijatele.

Peate alustama minimaalse kapitaliga ning peaaegu täieliku seadmete ja hoonete puudumisega. Kuid see muudab mängimise ainult lõbusamaks. Traditsiooniliselt hoolitsesid arendajad selle eest, et mäng oleks selge ja mitte liiga pikk. Isegi kui see on esimene talumäng, mille olete installinud, saate selle hõlpsalt välja mõelda.

Mänguväli on üsna väike, kuid see ei vähenda töömahtu:

  • Loomade adopteerimine ja nende eest hoolitsemine
  • Kasvata köögivilju ja puuvilju
  • Toidu müügiks toomine
  • Parandage talu ja laiendage aita
  • Ostke masinaid ja aiatööriistu

Esmapilgul võib tunduda, et mäng tundub lihtne, kuid selles on kõik, mis hoiab teid hõivatud. Peamine ülesanne on teenida rohkem raha ja muuta lagunenud maja ja väike aed tohutuks taluks.

Ei ole väga tulus kaubelda ainult kasvatatud toodetega, kõige suurema kasumi saab siis, kui neist maitsvat toitu valmistada. Retsepte on palju ja soovi korral on võimalus toiduvalmistamisele tähelepanu pöörata. Lambavill võimaldab toota kangast ja õmmelda sellest riideid.

Turul või kaupluses saate müüa omal valikul kaupa. Olenevalt tootest võib saadav kasum mõlemal juhul olla väga erinev.

Järk-järgult, kui tõstate oma talu taset, saate juurdepääsu uutele tehnoloogiatele ja veelgi rohkematele tootmisvõimalustele.

Kokku leiate sel juhul arenguteelt üle 60 taseme. Lisaks uute hoonete ehitamisele on võimalik olemasolevaid hooneid parendada.

Sõrestik on piisavalt kompaktne, et seda oleks lihtne hallata. Õige hoone leidmiseks ei pea te läbi tohutute ruutude kerima. Kõik, mis teile kuulub, asub suhteliselt väikesel alal.

Mäng on üsna realistlik. Jälgige saaki, et mitte kahjurite ilmumisest ilma jääda ja teid premeeritakse selle eest helde saagiga. Täiendage oma transporti, alguses on tegemist lihtsa vaguniga, kuid aja jooksul on teil võimalus uuendada see kaasaegseks kiireks pikapiks.

Farm mania 2 mängimine on huvitav, sest kellaaja muutmine on rakendatud. Kõik tehtavad tööd on tsüklilised ja tänu sellele ei sega rutiinseid asju tegemast.

Lisaks põhitegevusele saad veeta aega mängides sisseehitatud mängu, mille ülesandeks on peidetud objektide tuvastamine. Kõrgel tasemel on taimestiku vahele peidetud lambaid üsna raske leida, kuid kui teil õnnestub, leiate auhinna.

farm mania 2 tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami portaalist või arendaja veebisaidilt. Hind on sümboolne ja mängu leiab sageli müügilt.

Kui tahad saada maatalu omanikuks, hakka mängima kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more