Järjehoidjad

Koos talu

Alternatiivsed nimed:

Farm Together on lõbus farmimäng arvutile. Saate seda mängu mängida oma sõpradega. Multifilmi stiilis 3D-graafika pole tipptasemel, kuid hea. Häälnäitlemine on hea kvaliteediga.

Alustage mängimist väikese taluga ja muutke see edukaks ettevõtteks.

Nagu paljud selle kategooria mängud, ootab teid enne mängija algust tegelaste redaktor, kus saate valida peategelase välimuse. Pärast seda peate läbima väikese koolituse, et omandada mänguks vajalikud oskused ja võite alustada.

  • Loo tegelasele sobiv kodu
  • Istutage viljapuid
  • Külva põldu ja kasvata, mida tahad
  • Täiustage oma tööriistu
  • Müüa valmistatud tooteid

See, milline teie talu välja näeb, on teie otsustada. Piiranguid pole, korraldage hooned, dekoratiivesemed ja isegi väljad nii, nagu soovite. Andke talule isikupära, muutke see kõigist teistest piirkonna taludest erinevaks.

Tutvuge oma naabritega ja tehke nendega sõpru või kutsuge sõpru mängima.

Saadaval on ühisturežiim, kus saate koos sõpradega talu pidada. Seega on teil võimalus tunde jagada, kui igaüks vastutab oma tegevuse eest ise. Vaheldumisi tehes saate tagada, et kõik teevad seda, mida nad armastavad, ja mängus ei hakka kunagi igav. Sel viisil on kasum palju suurem.

Kuid üksi on ka lõbus mängida ja mõnele inimesele võib üksikrežiim isegi rohkem meeldida.

Koos talu kasvamisega on vaja täiendada inventari. Parem tööriist aitab teil tööd kiiremini teha. Aja jooksul avaneb võimalus soetada isegi traktor, millega saab enamiku töödest tehtud loetud minutitega.

Ehitage teid nii, et sõidukid saaksid talus kiiremini ringi liikuda. Aiad takistavad koduloomade põgenemist ja kaitsevad talu soovimatute külastajate eest.

Hankige lemmikloom ja te ei tunne end üksikuna, kui mängite Farm Togetherit. Mängige sellega ja võtke see endaga kõikjale kaasa.

Kui soovite muuta tegelase välimust või muuta traktori välimust, on teil võimalus seda igal ajal teha.

Mängul on aastaaegade vahetus. See mõjutab saagikust ja töömahtu.

Aeg mängus voolab pidevalt, isegi kui sulgete mängu ja asute oma äri ajama, ootab teid naasmisel palju uusi ülesandeid.

Kaunista oma kodu. Niipea, kui sisenete sisse, aeglustub aeg ja teil on võimalus minimängude mängimise või eluruumi seinte värvi valimise vaevast puhata.

Mängu värskendatakse perioodiliselt, et lisada veelgi rohkem võimalusi oma talu kaunistamiseks ja huvitavamaid ülesandeid.

Farm Togetheri tasuta allalaadimine arvutisse, see kahjuks ei õnnestu. Mängu saate osta Steamist või arendaja veebisaidilt. Tihti on mäng saadaval sümboolse raha eest, kuna osaleb erinevates müükides.

Installige mäng ja kasvatage oma talu üksi või koos sõpradega!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more