Järjehoidjad

Farm Linn: õnnelik küla väikese linna ja linna lähedal

Alternatiivsed nimed: Farm Linn: õnnelik küla väikese linna ja linna lähedal

Klassikaline mäng Farm and the City: talu linna lähedal - hea talu.

We pakuvad rõõmsat ja värvilist projekti foranj Farm and the City: talu linna lähedal on hea talu. See juhuslik mäng Androidis on alati teie kõrval, nii et saate vaadata Margaretti ja Peterit mõne minuti jooksul ja aidata neil uue ülesandega. Leiad põneva farmi hooldamise protsessi. Lõbusad väikesed loomad, rikkad põllukultuurid, lõhnavad lilled ja alati külalislahkeid sõpru, kellele saate külalisi vaadata. Et saada osa õnnelikust perekonnast, on aeg Ferma ja linn: talu linna lähedal - hea allalaaditav talu, sest see on täiesti tasuta. Ja kui soovite mõnda protsessi kiirendada, on võimalik seda tegeliku raha eest osta. Juhul, kui teie telefonil pole piisavalt uusi võimalusi, võite alla laadida talu ja linna: talu linna lähedal - arvuti talus. Nüüd pole teil takistusi voodi tööle asumiseks.

Lähme aeda.

Üks sõrme vajutamisel ekraanile kogub jõuline nisu, maisi, õunu, igasuguseid marju, köögivilju ja puuvilju, mune ja piima. Taimede luksuslikud roosid, külvavad lillepeenra, taimkana, talle, sea, lehma ja teiste loomade jaoks hämmastavaid lilli.

Game Farm and City: talu linna lähedal - hea talu jaoks on see:

Kui peamine skript perioodiliselt värskendatakse, mängijad ei ole kunagi igav koos gameplay.

  • Bright 3D graafika
  • Communications with players
  • Taigude, loomade ja võimaluste mitmekesisus
  • Brozen crops
  • Tradimine turul
  • Ehitushoonete ehitamine ja nende parendamine
Seega on vaja teha erinevaid ülesandeid, et saada kasulikke kingitusi.

Subject Ferma ja linn: talu linna lähedal - talu mänguväljakul ühendab maal metropoli. Et linna elanikud tunneksid õnnelikuna, vajavad nad maitsvaid ja värskeid tooteid. Kes keeldub piima, maitsestatud maitsest või magusast porgast? Kuid mitte ainult lähtekoodid on kuulsad külade jaoks. Kui sa kunagi proovisid, siis kuidas on ahjust õunakook, maitsev, see pole kunagi unustatud. Nagu te arvasite, ei pea te kasvatama mitte ainult põllukultuure, vaid ka muutma neid valmistooteks. Just selleks peate raha algkapitali saamiseks. Järk-järgult on leiba küpsetamiseks ligipääsetavad ehitised, võiga võid, keetke juustu jt.

. Seega suureneb linnakodanike vajadused ja peate tooma rohkem kaupu. Selleks lõhkuge uusi voodeid ja parandage oma tehaseid ja tehaseid, et need töötaksid kiiremini ja tootlikumalt. Laadrit, kus kauba tarnitakse, tuleb ka pidevalt laiendada, kuid kui ruumi ei ole veel ühtegi ruumi, vaadake, mis on riiulitel pikka aega ilma vajaduseta või mis on kogunenud üle. On aeg asju korrigeerida, saates liiga palju turule, kus see on vaid keegi, keda sul vaja läheb, ja saate müügist tulu. Kui teil õnnestub viia kõik tööstusharud maksimaalse tasemeni, moodustada kauplemisvõrgustik, pakkuda vajalikke metropoli elanikke ja leida sõprade seas osalejate seas, saavutate Teile linnapea peamised eesmärgid.

Game Farmi mängijad nagu erineva vanusega mängijad, alates 3-aastasest. See on arusaadav, ilus, arenev. Probleemide korral võite alati abi saamiseks pöörduda arendaja poole ja probleem lahendatakse. Samuti võtab ettevõte arvesse mängijate soovi, mida nad soovivad muuta, täiendada ja parandada. Sellise toe saamiseks on teil palju põnevaid tunde enne ühe parima talumajapidamise mänguasja toimumist. On aeg hakata mängima!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more