Järjehoidjad

põllutöö

Alternatiivsed nimed:

Farmcraft on minecrafti stiilis farm, mida saate oma arvutis mängida. 3D-graafika minecraftile omases kuupstiilis. Häälnäitlemine on kvaliteetne ja ei tekita kaebusi. Muusika on meeldiv, ei ärrita aja jooksul.

Mängus peate tegema tõelist põlluharimist. Ei mingeid kompromisse, kõik tööd tehakse praktiliselt nii, nagu see tegelikkuses juhtub.

Mängus edu saavutamine ei ole lihtne ja võtab aega, kuid see realism meeldib ilmselt paljudele.

Selles mängus, nagu igas talus, ootab teid palju asju:

  • Külva põldudele ja korista, kui aeg kätte jõuab
  • Uuendada ja ehitada uusi tootmishooneid
  • Ostke oma töö hõlbustamiseks seadmeid
  • Kauple talutoodetega

Kõik see ja palju muud ootab teid mängu ajal. Farmcrafti mängides saate teada kõik peensused.

Mäng pole keeruline ja seda saavad mängida isegi lapsed, kuid enne alustamist õppimine ei tee kindlasti kellelegi halba. Arendajad on püüdnud muuta õppeprotsessi võimalikult kokkuvõtlikuks ja arusaadavaks, isegi kui näete sellist mängu esimest korda.

Teie otsustate, kuidas talu välja näeb, milline on põldude ja hoonete asukoht. Lisaks peate tegema valiku, milliseid kultuure te kasvatate.

Mäng ei nõua Interneti püsiühendust, selle installides saate mängida võrguühenduseta millal iganes soovite.

Graafika ei pruugi kõigile meeldida, kuid on neid, kes kindlasti rõõmustavad. Sellel on koomiksilik, kuid kuubikukujuline lihtsustatud välimus. Kui olete kunagi minecrafti mänginud, siis antud juhul pilt teid ei üllata.

Siin näete palju põllumajandustehnikat. Kõik mudelid on loodud koostöös BlockWorksi ja John Deere'iga. Nagu arvatavasti arvasite, on igal traktoril või muul seadmel reaalses maailmas analooge, millel on sarnased omadused. See on tõeline tehnika, mis kandus mängu.

Enamik põllumajanduslike mängude arendajaid püüab mängu hoida võimalikult lihtsana, et mängijad ei peaks liiga palju detailidesse laskuma. Selle mängu arendajad läksid teist teed, valides maksimaalse realismi tee. See tekitas huvi mängu vastu ja võimaldas paljudel näidata, mis on põllumehe tegelik töö. Mängu ajal saate mugavas keskkonnas viibides palju õppida. Praktilisi oskusi niiviisi omandada ei saa, see on arusaadav, aga teoreetilised teadmised saad huvitavas mängus lustides.

Farmcraft tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Saate seda mängu osta arendajate veebisaidilt või Steami portaalist. Kui soovite mängu saada tasuta, ärge heitke meelt, pärast aja veetmist ostate selle kindlasti mõnelt müügilt väikese raha eest.

Kui teile meeldivad minecrafti universumi mängud või soovite põllumajanduse kohta rohkem teada saada, ärge jätke seda ainulaadset võimalust kasutamata ja installige mäng kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more