Järjehoidjad

taluelu

Alternatiivsed nimed:

Farming Life on väga tore põllumajanduse simulatsioonimäng, selles on kõik olemas, et olla selle žanri üks huvitavamaid mänge. Mängul on suurepärane graafika ja pealetükkimatu muusika. Külaelust pastoraalne pilt kutsub esile rahu ja samas on mängul üsna põnev majanduslik komponent.

Mängu alguses kohtute Sami ja Lindaga. Neile kuulub äärelinnas väike talu. Nende talus ei lähe hästi. Nad vajavad teie tarka juhendamist, et asjad korda saada. Mängus ootab teid palju asju, kindlasti on teil midagi teha:

  • Lõika puid, et puhastada põldude jaoks.
  • Viljapuude istutamine ja koristamine.
  • Vajaliku tehnika soetamine.
  • Ehitage töölistele maju, angaare, kuhu paigutate põllumajandustehnikat, kuure ja isegi veskeid.
  • Kaubakaubandus linna turul.
  • Mesilaste aretamine ja mee kogumine.

Ja see pole kogu juhtumite loend, vaid ainult peamised, allpool saate selle kohta lisateavet.

Nagu aru saate, ootab teid ees raske tee väikesest talust eduka ettevõtteni. Aja jooksul saate avada oma erinevate toodete tootmise, näiteks tehase, mis toodab kuumi kastmeid, pagariäri ja palju muud. Hankige uus veoauto, kuhu saate tooteid tarnida. Kümned erinevad traktorid ja kombainid talus erinevate tööde tegemiseks. Saate isegi lähedal asuvas väikelinnas oma kohviku avada. Linnakonkursil osaledes saate võidu korral võimaluse omandada uusi saite. Puhastades ala ebavajalikest puudest, pöörake tähelepanu sellele, kas tegemist on viljapuudega, võib-olla on targem need maha jätta ja puuvilju korjata.

Tööbörsil valige farmi töötajad. Uurige hoolikalt, millised oskused neil on ja kui palju nad tahavad teenida. Peate selles äris nutikas olema, sest maksate neile talu sissetulekust. Farming Life'i mängides peate lisaks tavapärasele talu arendamisele ja kaubandusele täitma mitmesuguseid ülesandeid ja rahuldama kohalike elanike vajadusi. See aitab teil leida õige viisi oma talu laiendamiseks ning võimaldab teil teenida raha ja ressursse. Nagu päriselus, tungivad teie farmi kahjurite hordid. Peate nendega õigeaegselt tegelema, vastasel juhul võivad need teie ettevõttele olulist kahju tekitada. Igale põllule ja laudale tuleb rajada sissesõiduteed, millest sõidukid läbi saaksid sõita. Ärge unustage neid suunata.

Mängus on lõõgastav pingevaba õhkkond, kuhugi ei pea kiirustama, dekoratsioonielementide valik hoiab teid kaua hõivatud ning kass ja koer saavad meelelahutust.

Farming Life tasuta allalaadimine kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami mänguväljakul või ametlikul veebisaidil. Lisaks mängule endale on sellele saadaval päris mitu täiendust, nii et vabal ajal lõõgastudes jätkub tegevust pikaks ajaks. Alusta talu rajamisega kohe, rahuliku äärelinna mõnus õhkkond ja pealetükkimatud toimetused ootavad sind!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more