Järjehoidjad

Põllumajanduse simulaator 17

Alternatiivsed nimed: Farming Simulator 2017

Farming Simulator 17 – põllumajandus kui kunst

Meie kaua armastatud Farming Simulator PC jaoks jätk. Farming Simulator 17 on endiselt kõige realistlikum. Arendajad lisavad iga värskenduse asukohti ja masinaid. Teadus ja tehnika ei seisa ju paigal. Igal aastal lisandub põllumajandusele uusi üksusi. Ja põlluharimisega saab tegeleda peaaegu kõikjal maailmas. Ja teil kui põllumehel oleks huvi proovida kätt erinevates Maa piirkondades ja nurkades.

Farming Simulator 17 mäng sai uued asukohad ja uut tüüpi masinad, on uued tootjad, aga ka hiiglaslikud töömasinad. Mängu ostmisel on midagi saadaval, kuid peate ostma rohkem. Aga kõigepealt asjad kõigepealt.

Mängu funktsioonid

Uus versioon ootab teid:

  • lisaks juba saadaolevatele põllukultuuridele on rohkem päevalille- ja sojaube
  • saate nüüd lisada oma farmi kariloomi ja kasvatada lehmi, lambaid, kanu ja sigu
  • mängu majandust on täiustatud ja ümber kujundatud, nüüd peate oma eelarve ja äristrateegia hoolikamalt läbi mõtlema
  • sadu hektareid maad koos Põhja-Ameerika aladega
  • peaaegu kolmsada tööseadet (üksikasjalikult) seitsmekümne viielt tootjalt
  • suur avatud maailm koos võimalusega mängida võrgus oma sõpradega veelgi realistlikumaks

Nüüd saate kasvatada oma väikese talu hiiglaslikuks põllumajandusettevõtteks ja tegeleda mitte ainult põllukultuuride, vaid ka metsaraie, veisekasvatuse, transpordi ja logistikaga. Teie edu sõltub teie otsustest, nagu päriselus!

Farming Simulator 17 lisandmoodulid PC

Selle osa jaoks on neli ametlikku lisandmoodulit, nende ostmine on teie otsustada. Siin on nende kohta lähemalt:

  • Platinum Edition – peamine ja suurim laiendus. Lisab uusi Lõuna-Ameerika maid autentsete maastike ja ainulaadse taimestikuga. Uus raudteevõrk paremaks ja kiiremaks transpordiks kogu kaardil. Uued sõidukid ja tööriistad, samuti uus põllukultuuri tüüp: suhkruroog.
  • Big Bud Pack – väike lisa. Lisab mängu maailma suurima põllutraktori ja selle jaoks ebanormaalselt suured tööriistad. Proovige, mis tunne on sellise monstrumiga sõita. Lisaks sellele on 12 uut tööriista.
  • Kuhn - ulukifarmi tehnikale lisandub veel üks väike laiendus Kuhn (kultivaatorid, väetisekülvikud, kaarutid, niidukid jne.).
  • ROPA - ka väike täiendus mängule lisab ROPA tehnikat (peedikombain, laadur / mahalaadija, kartulipuhastaja, transpordihaagis).


Milline täiendustest on teie otsustada. Kui Platinum väljaanne on ilmselgelt teie raha väärt, peavad ülejäänud õppima ja vaatama, kas teil on neid vaja. Sest need on spetsiifilised ja mitte igaüks neist ei lisa mängule midagi uut.

Game Farming Simulator 17 – realism selle parimas vormis!

Miljonid veebipõllumajandustootjad üle maailma on eelistanud FS 17 juba aastaid selle sarnasuse tõttu pärismaailmaga. Lõppude lõpuks vastavad masinad, territooriumid ja töövood otseselt tegelikkusele. Iga talguline on seda kogenud ja võib kinnitada, et kõik on täpselt nagu päriselus. Nisu kasvatamiseks tuleb osta seemned, need maha istutada, väetada ja kasvatada. Seejärel koguge need hoolikalt kombainiga kokku, valage traktorisse ja viige lattu. Järgmiseks tuleb raha teenimiseks need maha müüa ja samal ajal kulusid arvesse võttes kasumit teenida. Ja see käib ainult nisu kohta. Ja mängus on suur hulk põllukultuure, mida saate kasvatada ja nendega raha teenida. Teisisõnu, sinust ei saa ainult põllumees, vaid ka ettevõtja ja ärimees. Sukelduge arvutis Farming Simulator 17 maailma.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more