Järjehoidjad

Põllumajanduse simulaator 18

Alternatiivsed nimed: FS 18, Farming Simulator 2018, farm 18b fs 18, Farming Simulator 18

Farming Simulator 18 – legend jätkub!

Mängustuudio GIANTS Software jätkab tööd oma arvutitele ja nutitelefonidele mõeldud farmi simulaatorimängude sarja kallal. Farming Simulator 18 ilmus spetsiaalselt Android- ja iOS-telefonidele, millel on värskendatud asukohad ja avatud maailm. Tekstuure on viimistletud ja täiustatud, lisatud on uusi seadmeid ja palju muud. Tänaseks saab mängu turgudelt alla laadida hinnaga 4. 49 USD. Samal ajal vastasid miljonid mängijad uuele mänguosale positiivselt – keskmine hinnang on 4. 4 viiest. Seetõttu on simulaator kindlasti teie tähelepanu väärt.

Farming Simulator 18 on arvutite jaoks pisut lihtsam kui tema suur vend. Nutitelefon seab ju teie juhtimisvõimele ja mänguekraani suurusele väikesed piirangud. Kuid samas on mäng üsna mitmekesine ja sarnaseid mänge mobiiltelefonidele enam pole. Kui olete selleteemaliste mängude fänn, tasub see kindlasti proovida.

Põllumajanduse simulaatori funktsioonid ja lisad 18

Mängu uus versioon tõi meile üsna palju uuendusi ja täiustusi:

 • Ümberkujundatud ja optimeeritud graafika mobiilseadmete jaoks; isegi nõrkades telefonides töötab mäng ilma aeglustumiseta.
 • Uuendatud on ülemaailmsete tootjate põllumajandusmasinate garaaž; Rohkem kui 50 masinat ja nende tarvikuid on uuesti loodud väga üksikasjalikult.
 • Uus koristustehnoloogia.
 • Kasvata maisi, rapsi, kartulit, nisu, peeti ja esmakordselt ka päevalille; taaskasutada ja nende põhjal toodangut luua.
 • Uus avatud maailmakaart, mis võimaldab kaubelda ülemaailmselt põllumajandusturgudel ülikasumi saamiseks.
 • Täiustused AI-assistent sõidukite juhtimiseks, kui olete muude asjadega hõivatud.
 • Ümbertöödeldud ja täiustatud logimisfunktsioonid ja palju muud.

Nagu näha, tõi uus osa kaasa palju uuendusi. Mainimist väärib ka see, et nüüd saate oma sõpradega Wi-Fi kaudu mängida ja üheskoos põllumajandusettevõtet arendada. Pöörake tähelepanu loomade olemasolule mängus, see võimaldab teil oma tegevust neile laiendada – kasvatada ja hooldada lehmi, lambaid ja sigu. Pidage meeles, et enne millegi uue alustamist arvutage kindlasti välja oma investeeringud ja kasumlikkus - sellest sõltub ettevõtte edu.

Kuidas Farming Simulator 18 oma nutitelefoni alla laadida?

Tänapäeval leiate Internetist palju mänguversioone, millel on erinevad eelinstallitud modifikatsioonid, mis hõlbustavad mängu alustamist. Kuid sellised häkitud mängud võivad teie mobiilseadet kahjustada. Seetõttu soovitame alla laadida ainult ametlikest allikatest. Hetkel on need Android Market ja Apple Store. Arvestades, et mäng ei maksa palju ja see õigustab kulutatud raha.

 1. Minge Androidi / iOS-i turule
 2. Otsinguga põllul sõidame Farming Simulatoris 18
 3. Minge mänguga lehele ja klõpsake nuppu "Osta" (tavaliselt on teil kaart juba lingitud ja peate lihtsalt nõustuma kõigi poliitikatega ja sooritama ostu)
 4. Mängu installimise ootamine (kiirus sõltub Interneti-ühendusest)
 5. Käivitage ja nautige protsessi

Tasub mainida ka mängu võimalikke täiendusi, ametlikke muidugi. Selle osa jaoks neid palju välja ei antud, kuid need laiendavad oluliselt põllumajandussõidukite hulka, saavad kaarti värskendada ja uusi funktsioone lisada. See on teie enda otsustada, kas seda tasub osta. Enne kõige ostmist lugege läbi mängus jõustuvate muudatuste loend.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more