Järjehoidjad

Põllumajanduse simulaator 19

Alternatiivsed nimed: FS 19, Farming Simulator 19, Farming Simulator 2019

Farming Simulator 19 on mängude sari, mis on tuntud üle kogu maailma. Põllumajandus ei lõpe ega lõpe kunagi. Mänguarendajad on seda praktikas tõestanud. Pidevad uuendused, uuendused, realistlik graafika ja värske funktsionaalsus. Mängu uus osa on toonud kaasa palju uusi tooteid, mis kaunistavad mängu. Farming Simulator 19-s on alanud uus arenduse verstapost, mis on varasematest osadest dünaamilisem ja realistlikum. Lisateavet kõigi uute toodete kohta allpool.

Mängu 19. osa uuendused

Tõenäoliselt on see Farming Simulatori osa saanud viimasel ajal üheks oodatuimaks. Tõepoolest, üheksateistkümnendas osas kujundati mängu graafiline tuum täielikult ümber, mis tähendab toimuva veelgi suuremat realistlikkust. Paremini joonistatud detailid töövahenditest, loodusest ja keskkonnast pakuvad silmailu ning uute territooriumidega Euroopas ja Ameerikas ei taha te mängu sugugi pärismaailma kõrvale jätta. Kuigi sel juhul ei erine see mängust palju. Tähelepanu tasub pöörata uut tüüpi põllukultuuridele - puuvillale ja kaerale, see on lisaks juba mängus olnud (nisu, mais, kartul, raps jne). Loomadest saab veel kasvatada sigu, lehmi, lambaid, linde (kanu ja hanesid), samuti saab oma hobustega sõita. Need võimaldavad teil avastada oma territooriumi ja avastada uusi alasid tohutus avatud maailmas.

Arvutirakenduse Farming Simulator 19 tipphetk, mida jumaldavad paljud mängijad üle kogu maailma, on võrgus mängimise võimalus. Arendage oma farmi koos teiste mängijatega, kuni 16 inimest kõikjalt maailmast. See on võimalus rikastada end mitte ainult kultuuriliselt, vaid ka professionaalselt põllumajandussektoris. Mängu modifikatsioonid, mida mängijad ise saavad luua, muudavad protsessi lõbusamaks. Uued territooriumid Euroopas ja Põhja-Ameerikas suures avatud mängumaailmas.

Mängu funktsioonid

Lühidalt, siin on see, millele peate tähelepanu pöörama:

 • täielikult ümber kujundatud mängu graafiline tuum – rohkem realistlikkust ja dünaamikat
 • uus ratsutamisfunktsioon ja uued loomaliigid - hobused
 • Ameerika ja Euroopa territooriumid
 • kaks uut tüüpi põllukultuure – puuvill ja kaer
 • uus varustus tootjalt John Deere

Ametlikud täiendused Farming Simulatorile 19:

 • Premium Edition – sisaldab kõiki ametlikke muudatusi; Sobib neile, kes ei soovi kõike eraldi osta.
 • Platinum Edition – lisab 35+ tüüpi uusi sõidukeid tootjalt CLAAS.
 • Alpine Farming Expansion – uus alpiniitude ala, samuti seadmed nende kasvatamiseks.
 • Rottne DLC - on uued logimise funktsioonid ja erivarustus.
 • GRIMME varustuspakett – sisaldab kolmteist uut GRIMME tööriista ja ühte Lizardi lisatööriista.
 • Kverneland Vicon Equipment Pack - sisaldab kahtkümmet varustust tootjalt Kverneland.

Kuidas Farming Simulator 19 mängu arvutisse või sülearvutisse alla laadida?

Farm Simulator ei ole tasuta, selle allalaadimiseks peate maksma. Seda saab teha mängu ametlikul veebisaidil või mänguportaalides nagu Steam, Epicgames, Microsoft, Playstation, Xbox jt. Sellised portaalid korraldavad sageli tutvustusi ja allahindlusi ning mängu saab osta palju odavamalt või isegi täiesti tasuta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more