Järjehoidjad

Põllumajanduse simulaator 20

Alternatiivsed nimed: Farming Simulator 2020, FS 20, FS 2020

Farming Simulator 20 uus jätk vanale loole

FS 20 mäng on maailmakuulsa simulaatori väiksem vend. Miks väiksemad? Mängu 20. versioon on välja antud ja kohandatud nutitelefonidele. GIANTS Tarkvara, arendajad ja loojad annavad iga kolme aasta järel välja uue versiooni Androidi ja iOS-i seadmetele. Igas uues versioonis püütakse laiendada võimalikku funktsionaalsust ja lisada midagi uut. Seekord pole erand. Muidugi on mängu mobiiliversioon lihtsam kui täisväärtuslik Farming Simulator PC-s, kuid lemmiksimulaatori mängimiseks ei pea te arvutit kaasas kandma.

Põllumajandussimulaator 20. Põllumajandusprotsessi tunnused

Farming Simulator 20 ei ole mitte ainult mäng talust, vaid ka ettevõtlusest. Tõepoolest, lisaks põhitööle põllukultuuride ja loomade kasvatamisel peaksite hoolitsema ka oma sissetulekute eest. Ja see on majandus ja maksimaalse kasumi saamiseks peate oma tegevused läbi mõtlema. Kõik mängus olevad tooted müüakse ja ostetakse rahvusvahelistel turgudel. Kõikidel toodetel on hinnapakkumised ja hinnad võivad aeg-ajalt erineda.

Aga tagasi kõige huvitavama juurde. Mängu Farming Simulator 20 mehaanika arvutis viitab toimuva realistlikkusele. Maisi kasvatamiseks peate ostma maatüki, maisiseemned, seadmed, millega külvata ja seejärel saaki koristada. Lisaks saab parema efekti saavutamiseks kasutada väetisi.

Ostame traktori, kinnitame selle külge vajaliku tehnika, näiteks külviku ja läheme põllule, külvame, nagu näha, kõik on üsna reaalne. Mängul on võimalus seda protsessi automatiseerida, kui teie talu on kasvanud ja te üksi ei jõua kõigega kursis olla. Niipea kui saak on küps, korjame selle kokku ja viime lattu edasiseks müügiks ja müügiks. Siin olete teeninud oma esimese raha. Nad saavad osta juurde maad harimiseks, loomi, tööks vajalikke seadmeid või õppida uusi tehnoloogiaid.

Mida pakub FS 20 oma asjatundjatele?

  • Ostke üle 100 tüüpi masinaid ja tööriistu ülemaailmsetelt põllumajandustootjatelt.
  • Teenige, kasvatades ja müües oma maal rohkem kui 10 liiki põllukultuure (puuvill, kaer, mais, rapsiseemned, päevalilled, oad ja nii edasi).
  • Loomade aretamine ja kasvatamine (lehmad, lambad, hobused, sead).
  • Avastage Põhja-Ameerika tohutut avarust koos üksikasjaliku maastiku taastamisega.
  • Nüüd saate juhtida sõidukeid otse kabiinist veelgi suurema realistlikkuse saavutamiseks.
  • Uus funktsionaalsus hobuste eest hoolitsemiseks, sest nad on meie sõbrad nagu koerad ja kassid. Tundke end tõelise kauboina, kes sõidab teie territooriumidel tõelise metsiku täku seljas.
  • Optimeeritud graafika mugavaks mänguks mis tahes seadmes.

Kuidas Farming Simulator 2020 arvutisse alla laadida?

Mäng on mõeldud mobiilseadmetele operatsioonisüsteemi Android / iOs all. Selle saab alla laadida mis tahes turult. Pange tähele, et mäng on tasuline. Mängijate keskmine punktisumma on 3. 8 viiest. 0, mis on hirmutav. Kuid igal mängijal on võimalus teatud aja jooksul mängu proovida ja kui see sulle ei meeldi, saad raha tagasi.

Žanri tõelistele asjatundjatele on võimalik arvutisse alla laadida. Selleks peate oma arvutisse või sülearvutisse installima emulaatori ning selle sisse alla laadima ja installima Farming Simulator 20.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more