Järjehoidjad

Põllumajanduse simulaator 22

Alternatiivsed nimed: Farm Sim 22, Farming Simulator 2022

Legendaarse talu kaasaegne jätk 3 aasta pärast

Mäng Farming Simulator 22 arvutis/sülearvutis tööstusest stoics GIANTS Software. Jällegi oleme rahul värskendusega, mis sisaldab mängu uusi funktsioone ja mehaanikaid. Kuigi versiooni seerianumber on 22, ilmus mäng 2021. aastal ja on sellest ajast saadik seeria kõigi osade seas liider. Kriitikute ja mängijate suurim kiitus – üle 90% seda mänginutest hindas seda Steami platvormil väga positiivselt. Tipppäevadel oli mängus korraga kuni

inimest, mis on nišimängu kohta palju. Allpool on selgitus, miks FS 22 meeldib eranditult kõigile.

Farming Simulator 22 funktsioonid arvutis

Simulaatori arendajad on alati püüdnud iga uue osaga oma fännidele uute funktsioonidega meeldida. Iga järgmine osa on täis uusi funktsioone, põllukultuure, seadmeid ja tööriistu. Näiteks eelmine versioon sai suure hüppe graafikas ja jõudluses. Sellele lisandus ka hobuste aretamise oskus. Mida mängu viimane osa meile tõi:

 • a tähemärgiredaktor, milles saate luua ainulaadse põllumehe-ettevõtja;
 • uued realistlikud asukohad Ameerikas ja Euroopas;
 • võimalus kasvatada viinamarjaistandusi, oliivisalusid ja puuvilla, muu hulgas põllukultuure, millest mängus on üle 20;
 • uued põlluharimisviisid - multšimine (saagi suurendamiseks) ja kivikorjamine (ala puhastamiseks);
 • tootmisahelad, mis võimaldavad optimeerida kasumi teenimise protsessi
 • koristuskalender noortaluniku mugavuseks
 • täiustatud AI protsesside automatiseerimiseks

Farming Simulator 22 DLC – uued täiendused kõigile

 1. Year 1 Season Pass on kogu aasta suuremaid mängulisandeid, mis lisatakse tulevikus. Maksate ainult üks kord. DLC, mis on sellega juba kaasas: Antonio Carraro pakett, Kubota pakett, pakett 3, laiendus. Kõik täiendused, mis avaldatakse enne aasta lõppu, saate automaatselt. See toimib nagu hooajakaart.
 2. Kubota Pack – lisate 130 aastat tagasi Jaapanist Osakast alguse saanud rahvusvaheliselt ettevõttelt üksteist uut sõidukit ja tööriista.
 3. AGI Pack - uued ehitised ja teravilja käitlemise seadmed firmalt AGI, juhtiv kaasaskantavate ja statsionaarsete teraviljakäitlus-, ladustamis- ja konditsioneerimisseadmete tootja.
 4. Täppispõllumajandus – muutke oma virtuaalne talu rohelisemaks ja jätkusuutlikumaks: Täppisfarmi tasuta lisandmoodul tutvustab uut mängumehaanikat, mis põhineb reaalsel intelligentsel põllumajandustehnoloogial. See hõlmab nelja erinevat mullatüüpi ja mullaproovide võtmist, majandusanalüüsi ja keskkonnahinnangut teie talu jaoks.
 5. CLAAS XERION SADULATRAC pakett – Ostes CLAAS XERION SADULATRAC, lisate oma farmiparki võimsa ja dünaamilise tuntud Saksa tootja CLAAS traktori.

Need on mõned ametlikud lisandmoodulid, mis teile meeldivad. On rohkem mitteametlikke, mille on loonud žanri mängijad ja fännid. Paigaldage need omal vastutusel. Mõned neist võivad parandada graafikat, mõned võivad lisada uusi kaarte, mõned võivad lisada uusi sõidukeid. Mõnda neist soovitavad isegi arendajad ise ja neid rakendatakse mängu tulevastes versioonides.

Farming Simulator 22 PC Download ei ole tasuta. Mängu saab osta sellistel platvormidel nagu Steam, Epic Games või ametlikul veebisaidil. Uskuge mind, see põllumajandussimulaator on oma raha väärt – hinnangud ja ülevaated räägivad enda eest.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more