Järjehoidjad

Farming Simulator 14

Alternatiivsed nimed: Farming Simulator 14

Games Farming Simulator 14 looduslike põllumeeste jaoks.

Täna on raske sellist mängujuhtimist mängida kui talu. Tundub, et see teema on pikka aega olnud kõigis suhetes ning sellest ei saa oodata midagi uut. Aga ainult seni, samal ajal kui Farming Simulator 14, kelle arengut hõivas GIANTS Software, ei hakka nägema. Mitte kuskil pole selliseid erinevaid põllumajandusmasinaid (14 nimetust), nagu siin. Kõik see ei pea mitte ainult õppima, kuidas hallata, vaid ka meeles pidada, mida iga masin on mõeldud. Seal on traktorid, haagised, kultivaatorid, külvimasinad, kombainid, väetisepigendid, niidukid, kompostimispaagid ja palju muud.

Et alustada, peate oma telefoni või tahvelarvutist alla laadima Farming Simulator 14 ja hoolikalt koolitama. Kuigi mänguasja levitatakse tasuta ja edusamme on võimalik saavutada ilma täiendava kapitali investeerimiseta, on ka tasuline sisu. Hinnad algavad 90 senti. Samuti on olemas võimalus alla laadida Farming Simulator 14 arvutisse ja siis kõik, mis toimub suurel ekraanil, on näha kõikides üksikasjades. Kuid isegi mobiilseadme väikesel ekraanil ei tekita ebamugavusi, nii et arendaja on kõik hästi läbi mõelnud.

Määra ekraan ja muud funktsioonid.

Pea meeles, mida graafilised kujutised monitorile tähendavad. Nad täidavad erinevaid käske ja tegevusi ning neid on lihtne mõista. Pood, kus kaupu müüakse ja ostetakse, kuvatakse ülaosas ostukorvi. Selle kõrval olevad numbrid on teie sisselogimiskonto. Järgmine on menüüs oleva varu, kütuse taseme ja ikooni protsent. Paremal pool näitab suur skaala masina kiirust. Vasakult näete põllumajandusettevõtte kaarti. Alumises reas näitab ikoon valitud tehnika, mida te praegu kontrollib, tüübi ja sellel klõpsates muutub seade. Viimased on toimingunupud.

Game Farming Simulator 14 on mängijatele ette valmistanud:

  • Värvilise 3D graafika
  • lõbus mass
  • Communications teiste mängijatega
  • Ettevõtte arendamine
  • Uute kõrguste saavutamine rasket tööd

üksust on palju filiaale. Näiteks majanduse areng tähendab kohapeal töötamist (erinevate kultuuride külvamine ja koristamine erinevate tehnikate abil), kariloomade ja masinate hooldamine, töötajate töölevõtmine. Kuid neil hetkedel on ka palju väikesi nüansse, on vaja välja selgitada, millised need on järk-järgult. Aja jooksul on teil uued ehitised, kus lehmad, päästepaadid, raudteejaamad, veskid, pood, tankimine ja muud piirkonnad. Farming Simulator 14 mängis võimalikult täpselt põllumajandustootja tegelikke elutingimusi. Ja lase põllukultuurid küpsed kiiremini kui tavaliselt, sündmused nõuavad hoolikat lähenemist ja ei talu kiirust.

Väljavõtte saatmiseks tuleb kõigepealt viia see õigesse treilerisse, veenduge, et paak oleks täis kütust. Kui kütust on vähe, minge bensiinijaamale ja alles siis põllule. Sa peaksid õppima, kuidas seda juhtida, et hoida seda joont selgelt ja mitte lüüa takistuseks. Farm Simulator mängu 14 abil saate palgata töötajaid ja kui nad oma ülesandeid täidavad (külv, künd, koristamine), pöörake tähelepanu ka teistele küsimustele.

Artikli alguses on üks saagikoristuse jaoks ette nähtud kaks põllu, teisalt ainult külvatud. Mäng fs 14 pakub valida ühe teravilja tüübi: nisu, rapsiseeme või maisi koob. Siin tahate anda nõu, et maisi lahkuda, kuni teie püsti seisate, sest selle töötlemiseks on vaja spetsiaalset varustust ja raha on endiselt kasulik veelgi pakilisemate küsimuste jaoks.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more