Järjehoidjad

Farming Simulator 2011

Alternatiivsed nimed: Farming Simulator 2011

Game Farming Simulator 2011 on simulaator Internetis inglise keeles. See mäng on järg kuulus simulaator, mis sai kuulsaks kogu maailmas.

Online mäng Farming Simulator 2011 download ametliku mängu saidil või teistel saitidel, mis pakuvad seda funktsiooni. Ka

Farming Simulator 2011 download võimalik ja torrent sait, mis pakub tasuta alla laadida erinevaid mänge ja muid audio-ja videofaile.

In mäng Farming Simulator 2011 tasuta, saate registreeruda kohapeal. Selleks on vaja järgmisi andmeid:

1) oma kasutajanimi.

2) E-posti aadressi ja parooli.

Ka enne kui hakkate mängu teil on võimalik vaadata saidi Farming Simulator 2011 video. Ta läbis kõik funktsioonid mängu Farming Simulator 2011, ehk leiad siit vastused küsimustele.

Pärast seda, kontrollige arvuti funktsioone, kas selle parameetrid vastavad mäng:

1. Intel 2 GHz - protsessor.

2. 1 GB - RAM.

3. 1 GB - HDD.

Game klient online mäng Põllumajandus Simulator 2011 ei ole vaba, nii et hakka mängima Farming Simulator 2011 siis on vaja osta ja paigaldada oma arvutisse.

Talupidamisega Simulator 2011 siis tegeleda erinevate talutöö. Teil on hoolitseda loomad: toidu kasvatamiseks kariloomade, sööda teda, osta uusi loomi, nad loovad kõige mugavam tingimused.

Lisaks kariloomade teil kasvada erinev kultuur, saagi ja väetada, kündma ja külvama. Ja palju erinevaid funktsioone, mida pead tegema, kui tõeline põllumees.

Teie loomade toob sulle tulu, nagu lehm annab piima, kanad munevad küüliku karusnaha saate. Kõik see saab siis müüa ja saada raha.

Uus mäng Farming Simulator 2011 on multiplayer. Sinu ülesandeks Farming Simulator 2011 ehitada oma unikaalse talu, mis võimaldab teil on väike maatükk teha suur istandus, teenida palju raha ja saada kõige olulisem põllumajandus Põllumajandus Simulator 2011.

Game Farming Simulator 2011 meelitab kõiki oma funktsioone:

1) eraldamine karjääri režiimis.

2) võime multi-user mode. Mängib LAN on võimalik ainult pärast seda, kui litsentsi ostmiseks mängu.

3) suur parkla, kus erinevaid tehnikaid.

4) Lai kultuurid.

5) Sulle antakse assistentidele.

6) Kas laadimismasinaid.

Registreeru online mäng umbes farm Farming Simulator 2011 koos oma sõpradega. Koos sa mängida palju huvitavam.

Kinkige virtuaalne vacation oma istandused värvid, erinevad kultuurid. Kujutage ette, et te olete seda laadi koos Farming Simulator 2011.

Töötada oma talu, hoolitseda loomade ja taimede saanud tõeline farmer!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more