Järjehoidjad

Farming Simulator 2013

Alternatiivsed nimed: Farming Simulator 2013

Game Farming Simulator 2013 on jätkuks kuulus mäng umbes põllumajandus, mis on juba armastatud miljoneid mängijaid. See on esimene versioon mäng oli ilmutus mängijatele üle kogu maailma. Suur hulk uudiseid ootab sind Farming Simulator 2013.

Online mäng Farming Simulator 2013 saate alla laadida ametlikul kodulehel mängu, et nad on ostnud tema litsentsi või mõne muu saidiga, mis annab selle juurdepääsu. Ka laadida Farming Simulator 2013, saab läbi populaarne torrent, kuid enne seda tuleb installida see oma arvutisse.

Sa võid registreerida online mäng Põllumajandus Simulator 2013 tasuta. Selleks peate kirjutada järgmised andmed:

1) ainulaadne login.

2) e-posti aadressil ja salasõna.

Enne kui hakkate mängima Farming Simulator 2013 pead, et kontrollida, kas teie arvuti vastab järgmistele nõudmistele:

1) Intel 2 GHz - protsessor.

2) 1025 MB - RAM.

3) 1,5 GB - HDD.

Samuti on teil ainulaadne võimalus vaadata pro mäng Farming Simulator 2013 video. Kõik Videomängud paljastab oma põhifunktsiooni, omadused ja mängureeglid.

In online mäng umbes farm Farming Simulator 2013 tehtud palju erinevaid uuendusi. See versioon on saavutanud suurima populaarsuse.

Liidese Farming Simulator 2013 sõbralik, rikas eri värvi ja võimatult lihtne. Selles mängus lisab erinevaid ajakohastatud ja täielikult uue põllumajandustehnika, mis on ette nähtud külvamiseks ja koristamata eri kultuurid.

Farming Simulator 2013 ka üllatus teile erinevaid maastikke, samuti erinevaid taimi ja loomi.

Talupidamisega Simulator 2013 pakub võimalusi, mida modifikatsioonid (luua ja koormus), sõidukite kasutamist ja kasutamise ekipirovok.

See mäng on mõeldud ka multiplayer mängud. See oli siin ühes kohas suudan kuni kümme inimest. Peamine tingimus see funktsioon - on see, et kõik osalejad olid sõbrad.

Alustada hoolitseda oma väike tükk maad Farming Simulator 2013, muutes selle erakordselt ilus ja jõukas talu, mis toob sulle tulu suhteliselt lühikese aja jooksul, mida kohaldatakse minimaalse pingutusega.

Ära unusta hoolitseda loomade: kasvatada toitu neile, ärge unustage, et toita neid. Selle saad rohkem raha.

Kasvatada erinevaid kultuure müük, tootmine ja muu loomatoiduks kasutatavad tooted.

Kui sa viipasid mängu, siis väga kiiresti muutunud jõukas farmer, kes pidevalt saavad auhindu oma saavutusi.

Game Farming Simulator 2013 keegi teine ​​jäi puutumata. Liitu number fermomanii fännid, olles kõige edukamad maailmas gamer Farming Simulator 2013.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more