Järjehoidjad

Farmtastic

Alternatiivsed nimed: Farmtastic

Game Farmtastic - see on huvitav veebipõhine mäng, mis põhineb põhimõttel simulaator.

Farmtastic Internetis - see on üks paljudest mängudest talu, kus sa pead tegelema mitte ainult põllumajanduses, vaid ka muud tegevust.

In Farmtastic registreerimine ei ole raske samm, mille järel hakkad mängima Farmtastic. Registreerimiseks peate tegema järgmist

1. Leia mängu veebilehel Farmtastic.

2. Vasak pealehel näed registreerimisvormi. Kaks sub vormi valige « Registreeri ».

3. Kirjuta oma kasutaja nimi.

4. Sisesta oma e-posti aadress.

5. Kirjutage ununes mängu. Püüa teha oma salasõna võimalikult usaldusväärne.

6. Tähtis! Registreerumisel olete nõus kõik mängureeglid.

7. Vajuta « Registreeri » ..

Play Farmtastic Sul on läbi interneti brauseri. Seega, enne registreerumist pead hea internet tegeleda: kontrollida kiirust Internet, on soovitav, et oli 100 megabitti sekundis.

In Farmtastic mängida soovite, kui vastamisi erinevaid üritusi mängu. Kuna põllumajandustootja sa pead tema eest hoolitseda maa ja oma kodu, loomad ja täita erinevaid ülesandeid üksteise järel.

In simulatsiooni oled vaba Farmtastic osta erinevaid tooteid. Esiteks, teil on väike maatükk, kus sa pead hoolitsema. Peate lehmi lüpsta, kaevamine mustus, saagi - see kõik on osa igapäevaelust. Tööd sa teed iga päev.

Kuna professionaalne talupidaja peate pöörduma oma õue võetud väike talu muljetavaldav. Kasutades palju vaeva, siis varsti saada raise ja kõik vajalikud tööd farmis. Lisaks tuleb jälgida oma loomi ja linde farmis. Aastal oma tööplaani, muidugi on ka lüpsilehma, sest kliendid ei taha ainult värskelt korjatud köögivilja, aga ka värske piima õnnelik lehma. On talu Farmtastic on lugematuid ülesandeid. Võite külvata hirss ja siis jahvatada see jahu ja müüa.

Farm Farmtastic esitatud värvikas graafika. Sa pead tõestama oma oskusi töö loomadega, ja pöörama tähelepanu sellele, et kõik oma taimed areneda - kõik cartoon stiilis. Alles pärast läheb suur hulk töökohti saad hea saagi. Õpid erinevaid ülesandeid, mis ootavad teil oma talu Farmtastic. Sa pead tegelema investeeringute talus.

Farmtastic Internetis saab keskenduda oma äri, arendada ja parandada oma territooriumil.

Palju aega tuleb istutada puu-ja köögivilju, samuti püüki.

Te võite osta erinevaid hooneid ja toota kaupu müügiks.

Farmtastic Internetis kahtlemata meeldib, kuidas kõik nii täiskasvanutele kui lastele. Registreeru mängu ja tegi tema väike istandus.

Pöörake oma väike varandus suur jõukas talu. Üllatus kõigi oma kogemusi ja saavutusi mängu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more