Järjehoidjad

FarmVille 2

Alternatiivsed nimed: FarmVille 2 Rural seclusion, FarmVille 2

Parim mäng FarmVille 2 Ciel üksinduses.

Ettevõte Zynga esitleb FarmVille 2 Maaelu üksindus on mobiilimäng talumajapidamise žanris, mis meeldib kõigile fännidele. Kõigepealt meelitab see animeeritud graafikat, kuid see ei ole selle ainus väärtus. Isegi kui teil pole Internetti, võite ikkagi vette voodeid hoida ja hoolitseda loomade eest, ehitada hooneid ja koguda ressursse. On tõsi, et suhtlemine on hädavajalik, sest see võimaldab teil suhelda teiste mängijatega, luua nendega liite ja täita ülesandeid. Kui ühendate Facebooki kogukonnaga, on ka privileegid ja esimene saab kuld võtmeid, mida sa ei saa ilma.

miljonit mängijat soovitavad alla laadida FarmVille 2 Rural Singlust, sest see on tõesti põnev mäng. Installige see ja mängige see täiesti tasuta, kuid tasuline sisu ei tule üllatusena. Neile, kes eelistavad kiirendatud läbisõitu, ei saa te ilma ostetud teha. Kui soovite tõestada, et kõike saab ise käsitseda, siis ei pea te raha investeerima. Veel üks suurepärane uudis saate alla laadida FarmVille 2 küla üksindust arvutis. Samal ajal on võimalik vara ehitada kohe kahel telefoni- ja arvutis oleval allikal, võrreldes isikliku eduga.

Mis on mäng ette valmistatud

Mängu täidis on üsna tuttav, nii et saate kiiresti seda välja visata:

 • Lõpeta uued tasemed
 • Game FarmVille 2 Maapiirkondade eraldatus arendatakse eraldi maatükil ja seetõttu asub kõik ühes kohas.

  • Kõik põllukultuuridele
  • Proovitamine ja koristamine
  • Hoida ja hoolitseda loomade eest
  • Kasuta õnne ratas ja võida auhinnad
  • Getke ja täitke tellimusi
  • Ehitiste ehitus ja parendamine
  • Laienda territooriumi
  • Alguses kohtuvad tüdruk Masha, et õpetada algajatele mänguprotsessi tarkust. Et olla lihtsam õppida, algab talu väga väike.

   Kui saate hõlpsalt jälgida kõiki protsesse, mis tegelevad niisutusvoodide ja -puude, koristamise, söötmise ja lehmade lüpsmisega, pakkudes soodsaid tooteid. Selleks ehitada erinevad ehitised (veski, pagariäri, võivõi, juustutööstus ja paljud teised). Mida suurem on saavutatud tase, seda suurem on esemete, taimede ja loomade valik. Kõik, mida te toodate, läheb suurele ajale. Kuna see on täidetud, tuleb seda suurendada ja selleks on vaja võtmeid. Kuid neid on vaja kõikjal, seega on see kõige väärtuslikum toode tõeline kuldne võti.

   Ärge unustage, et vaatate lauda laudade lähedal, kus rippuvad tellimused teatud tüüpi toodete kohaletoimetamiseks. Kui teil on need õiges koguses, klõpsake käivitamiseks. Nii et teenite münte ja vabastab laos uued laekumised. Teid ise üllatatakse, milline ilus talu teie maad pöördub. Aiad õitsevad ja vilja kandvad, põllud põõsad puistlaste, kartulite, tomatite ja kurkide, oma kehamassi alla, puude harud tõusevad õunte, pirnide, ploomide, virsikute rikasest saagist. Siis on tehaseid, kus küpsetatakse maitsvaid pirukaid erinevate täidetega, juustu valmivad, võid ja muud tooted.

   FarmVille 2 Maa eraldamise mäng on teie lemmik lõbus, mis on alati olemas, tasub ka telefon või arvuti lisada. Iga päev muutub üha rohkem saavutusi ja uuendusi meeldivate üllatuste saamiseks. Siin tähistame pühi (uusaasta, jõulud, lihavõtted, halloween jt), arutame sündmusi, võistlustel osalemiseks ja võime võita väärtuslikke auhindu.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more