Järjehoidjad

Kaugeim piir

Alternatiivsed nimed:

Kaugeima piiri linnaehitussimulaator koos majandusstrateegia elementidega. Mängul on suurepärane graafika realistlikus stiilis. Muusika on hästi valitud ega muutu aja jooksul tüütuks.

Sinu ülesandeks mängus on tagada väikese tsiviliseeritud maailma serval asuvate asunike ellujäämine ja hilisem õitseng. Kõikide eesmärkide saavutamine on lihtsam pärast seda, kui läbite lühikese õpetuse, mis räägib teile kõike juhtnuppude ja mängumehaanika kohta.

Järgmisena on teil palju teha:

  • Ehitage kõige vajalikumad hooned
  • Uurige piirkonda fossiilsete ressursside jaoks
  • Kruntige põllud sobivatele kruntidele
  • Valige oma tingimuste jaoks sobivaim põllukultuur ja kasvatage seda
  • Laiendage oma küla, kuni sellest saab mitmetasandiline suurlinn

Kõik need on vaid põhitegevused.

Enne kui alustate mängu Farthest Frontier, valige endale sobiv raskusaste. Lihtsamal juhul on see meeldiv idüll ja kõige raskemas tõeline olelusvõitlus iga päev. Määrake reljeefi tüüp ja kliimatingimused. Otsustage, kuidas teile meeldib mängida, ja alustage.

Peamine ressurss elanikkonna eluks on toit. Analüüsige mulla kliimakoostist ja otsustage, milline saadaolevatest variantidest kasvab nendes tingimustes kõige paremini. Väga oluline on mitte eksida, sest sellest sõltub edasine areng.

Aja jooksul saate põldudel mulda veelgi parandada, lisades väetist ja eemaldades kive. Umbrohutõrje on sama oluline.

Pärast toiduprobleemi lahendamist keskenduge logistikale. Mäng on väga realistlik ja seetõttu on kaupade tarnimine taludest ilma teede ja sõidukiteta keeruline. Ehitage tehaseid ja tehaseid seadmete ja kõigi igapäevaelus vajalike asjade tootmiseks.

Suure tähtsusega on ka torutööd ja meditsiin. Ilma puhta vee ja täiustatud meditsiinita võivad teie elanikkonda tabada haiguste epideemiad. See raskendab oluliselt rahvastiku edasist kasvu ja võib isegi põhjustada surma.

Arendage oma tehnoloogiaid, see hõlbustab paljude põhiressursside hankimist ja võimaldab teil keskenduda teistele tegevusvaldkondadele.

Enamik linna hooneid on uuendatavad. See mõjutab oluliselt nende omadusi ja muudab oluliselt linna välimust. Nii muutub küla järk-järgult kõrgtehnoloogiliseks metropoliks. Kokku on rohkem kui 50 tüüpi hooneid, mille välimus mängu edenedes muutub ja areneb.

Kuigi mäng on peamiselt majandusstrateegia, on selles koht sõdadel. Teie ülesandeks on teha kõik endast oleneva, et luua võimas kaitse, et naaberriikide armeed ei tungiks teie territooriumile ja kui rünnak juhtub, ootavad nad väärilist tagasilööki.

Farthest Frontier tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormilt või arendaja veebisaidilt.

Installige mäng kohe ja alustage oma unistuste linna loomist looduses!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more