Järjehoidjad

Hirm

Alternatiivsed nimed: Hirm

Mäng F . E . . R - uskumatult realistlik esimese isiku veeretaja koos hämmastav lahingutes ja haarav lugu. Projekt töötas loomine Monolith Productions ja
[ _21_] Day 1 Studios . Selle tulemusena kasutajad on saanud originaal mäng stiilis märulifilm, millel on palju positiivseid omadusi. See hämmastav fantaasia ja filmikunsti eriefektid ja ootamatuid olukordi, kus sa leiad end korduvalt mängimise ajal ning võimalus kasutada uusimat tehnoloogiat, samuti võimsaid relvi tappa vaenlasi. Sinu vaenlased on halastamatu. Pärast seda ebatavalist inimest ja teispoolsuse jõude. Kui politsei eriüksused ja armee jõuetuks jääma, tulevad appi poisid F. R - Federal Response aktiivsuse ühiku. Nad on spetsialiseerunud paranormaalseid, lisaks nad on relvastatud uusimate leiutiste alal. Alustades F. R mängida, siis võidelda kummitusi, kuid mis kõige imelik, sageli muutunud eesmärgiks ise. Seega pidage meeles, sa ei ole saagijahil ja tasub mõelda, kuidas ellu jääda. Beyond hirm ja pinge närvid - mis paneb proovile kõik, kes siseneb maailma F. R võrgus.

Et saada liikmeks squad, peate te endale registreerima konto. Simple F. R registreerimine teeb sind pidu meeldejääv sündmus. Kuidas see kõik algas? Kui saladus sõjalise rajatise terroristide kätte, asutused on äratanud eriväed eesmärgiga päästa pantvangid. Kuid varsti kontakti kaotanud võitlejad ja kodumaiste valvekaamera kaudu valitsus näeb šokeeriv pilt. Tundmatu jõud tapab inimesi sõnalt rebimine nende kehad väikesteks tükkideks. On aeg astuda F. R. Liikmeks olemine eriüksusest, mis ainult sa ei kogeda! Salakaval vaenlasi ja kompromissitu, nad alati proovida blokeerida evakuatsiooniteed ise ilmuvad kõige ootamatu hetk. Aga kui olete saanud uue töötaja salajane üksus, siis peaks olema valmis võitlema meeleheitlikult müstilist kurja.

F. R free täita oma vaba põnev hetk. Sul ei ole lihtsalt tunne adrenaliini veres tõuseb. Teil on võimalus proovida erinevaid režiime: Deathmatch ja SloMo Deathmatch, Team Deathmatch ja SloMo TDM Pildista lipp ja SloMo CTF, Conqueror ( kolm kontrollpunktid) ja vallutaja Kõik (viis kontrollpunktides). Võite kasutada selline huvitav omadus nagu aeglustub aega. Selline seisund on laiendatud spetsiaalsete süstlaid, mis mõnikord leida. Teie käsutuses on erinevaid relvi kui tulirelvi (AT-14 püstol, kuulipilduja, RPL, Assault Rifle G2A2, Combat shotgun VK-12, Prototype-7 Automaatne relv MP-50 raketiheitja MOD-3 jne ) Ja viskamine (granaadid, miinid, raadio teel juhitavad miinid). Kas sulle võimalusi, kuid ärge unustage, et vastased võivad teha samu samme, kui te ehk rünnak, varitsus, tabas või visata minu tule. Ole ettevaatlik, kui rännates koridorides verine mäng. Sa pead liikuma ühest ruumist teise, ja kui sa ei suuda püsida järgmise sõltub suuresti oma osavust.

Sa armastad mängida F. R, sest see on täis nii palju üllatusi! Edasi - sirgeks sealmaailmne nähtuste ja tunda vürtse käesolevas asjas. Õnne!


 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more