Järjehoidjad

Fiesta internetis

Alternatiivsed nimed: Pidustused

Fiesta Live - MMORPG mäng klient fi žanri üldsusele kättesaadavaks tasuta. Ons pehmel Company on juba ammu tuntud oma originaalseid ideid. Ja nüüd fännid nautida virtuaalne meelelahutus uus online ilu toode, mis ühendab endas tõsiseid sündmusi cartoon joonistus lõbus. Planeerige mängu kõrgemal tasemel. Selles 3-D pilt on mulje, et kõik, mis juhtub, on reaalne. Külalisi ootab põnevamaid seiklusi maailma unistused ja maagia. Seal on nii palju külalistele, et te ei saa Minutka mitte istuda. PVP ja PVE süsteem on võrdselt hästi välja arendatud. Ja võimet valida suunas areng paljude kasutajate palsamit hinge. Liitu elanikele salapärane maad võita ohtlik võitleb, lõbus rakendamise ajal rahu töökohti ja lihtsalt nautida elu nii ilus universumi!

Enne Fiesta Online mängida, pead elama paar küsimust. Esiteks, kontrollige, kas konfiguratsioon sobib arvuti. Teiseks, sa pead registreeruma mäng Fiesta Online . Kolmandaks, peate alla laadima ja installima klient. Nimekiri süsteemi miinimumnõuded meeldib nende lojaalsus: OS Windows 2000/XP Pentium 4 protsessor 1. 6GHz AMD XP 2500 +, AMD Athlon64 2800 + video GeForce MX 64mb, heli ühildub Direct x 9. 0, 3GB vaba kõvakettaruumi ja RAM 512 MB. Fiesta Online registreerimine hõlmab täites vormi need väljad: nimi, e-posti aadress, parool, sünniaeg, sugu. Siis saate luua mulje oma iseloomu ja valida müügiautomaadid klass.

Fiesta mäng pakub klasside nagu sõdalane, mage, pihiisa, nooled ja jokker. Et teha õige valik, sa pead teadma, mida nad välja näevad.

1. Warriors on tugev, vapper, visa ja sitke. Nad on tuntud oma võitluse oskusi ja võimet juhtida lahingu lähedalt. Nende muljetavaldav füüsiline jõud võimaldab tunda usaldust.

2. Võlurite käsu saladus elemente. See võime muudab need välja paistma teiste hulgas maailma elanikud. Ja lase neil ei ole väga tugev füüsiliselt võimeline tõrjuma ise muul viisil.

3. Arrows inspireerivad karta vastane. Nende oskused on erinevad ja kujutlusvõimega. Plus, nad aitavad loodusjõududega. Feel väga kindel, et pikemas lahinguid. Nendes võitlejad vaja iga meeskond.

4. Confessor ühendada võime tervendada ja rünnak. Nad suudavad aidata ohvreid seltsimehed, kuid vaenlased nendega ei jama. Lisaks sellele saavad nad isegi tugevamad liitlased, suurendades nende kahju.

5. Jokers erinevate oskuste põhjustada suurt kahju lihtsalt koheselt. Visata vastased kardavad nad nõuavad väga vähe aega. Nad on väga liikuv ja kiire, võimalik riputada vaenlase punkreid, mille mõju ilmneb järk-järgult.

Play mäng Fiesta Online siis, liikudes läbi taset. Mida kõrgem tase, seda tugevam iseloom. Sa pead pumpama passiivne, aktiivne ja alchemical oskusi. Täita erinevaid ülesandeid ja saab lõpuks saada pealkiri. See on üsna kena, kui teatud pealkiri on lisatud oma nimi.

Veel Fiesta Online on tore hetki kui võimalust leida armastust ja abielluvad, ehitada oma kodu, leitud usaldusväärne sõbrad, et võita oma tegevuse usaldusväärsust seas kohalikega. Kuid mitte ükski neist, kes lubas mängida Fiesta Online ei kaevanud igavus! Enne tõesti avab palju võimalusi! Nii et ärge jätke seda võimalust ka heledaks oma vaba ajaviide nii lõbus! Mai te alati ja igas õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more