Järjehoidjad

FIFA 23

Alternatiivsed nimed:

FIFA 23 peetakse parimaks PC jalgpallisimulatsiooniks. Siinne graafika on tipptasemel. Häälnäitlemine annab suurepäraselt edasi staadioni atmosfääri.

Valige enne mängimist oma meeskond ja liiga.

Valida on mille vahel, mäng ootab sind:

  • Rohkem kui 700 meeskonda üle kogu maailma
  • 100 maailma parimat staadionit
  • 30 kuulsaimat liigat

Ja rohkem kui 19 000 mängijat võrgus võistlemiseks

Lisaks on mitu mängurežiimi, iga mängija leiab endale meelepärase meelelahutuse.

Ei ignoreerinud mängus osalenud tüdrukuid. Lisaks meestele on esindatud pea kõik teadaolevad naiste liigad.

selle sarja mängu igal aastal rõõmustavad fänne uue, veelgi uskumatuma realismi tasemega. See aasta pole erand, animatsioonid ja graafika näitavad uut taset. Tunne on nagu tõeline jalgpallimatš. Tuhanded väljakul olevate tõeliste jalgpallurite iseloomulikud žestid on skannitud ja integreeritud, et luua mängust hämmastava realismi tunne.

Looge unistuste meeskond või kasutage tõeliste meeskondade koosseisu.

Mängige FIFA 23 võrgus päris inimeste vastu.

Tänu sellele, et seekord on arendajad muutnud mängu tõeliselt platvormiüleseks, leiate hõlpsalt väärilise vastase tuhandete mängijate seast. Kui kasutate mängimiseks arvutit ja teile ei meeldi klaviatuuri kasutamine, pole see põhjus ärritumiseks. Ühendage lihtsalt oma PlayStationi või Xboxi kontroller ja kohandage juhtnuppe nii, nagu soovite.

Matches võrgus pole ainus teile saadaolev režiim. Tehisintellekt on võimeline teiega konkureerima isegi siis, kui te pole seda tüüpi mängudes uustulnuk. Minge esimestest matšidest kuni meistrivõistluste finaalini ja alistage kõik rivaalid. Need matšid võivad põhineda tõsistel sündmustel. AI õpib pidevalt ja muutub iga mänguga teie jaoks parimaks vastaseks. Tänu sellele suureneb matšide keerukus koos teie oskuste kasvuga.

Looge oma klubi ja koguge tõelisi mängijaid kõikjalt. Väga paindlikud seaded võimaldavad teil klubi hallata nii väljakul kui ka väljaspool seda. Võitke uusi auhindu ja tehke oma klubi kuulsaks.

Uut meeskonda luues ei tohiks kohe proovida mängida tugevaimate vastastega. Siin on väga oluline mängijate meeskonnatöö üksteisega, seega on parem pidada mitu soojendusmängu.

Teeni mänge võitdes mänguraha, see raha on sulle hiljem kasulik.

Mängusisene pood võimaldab teil osta ainulaadseid esemeid, kasutades mängu valuutat. Võimalik on osta juhuslikke komplekte esemeid ja kaunistusi. Poe sortimenti uuendatakse perioodiliselt, jälgige allahindlusi, et mitte lasta käest võimalust osta ainulaadseid tooteid madalate hindadega. Ostmine on valikuline ja ilma nendeta saate mängu täielikult nautida.

FIFA 23 tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või arendajate ametlikult veebisaidilt.

Hakkake kohe mängima maailma kuulsaimat mängu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more