Järjehoidjad

Fifa 13

Alternatiivsed nimed: Fifa 13, Fifa 2013 Fifa 2013

Protsessor: Core 2 Duo / Athlon X2 1. 8 GHz ja eespool

RAM: 2 GB või rohkem

Video: 256 MB mälu ja up

Vaba kettaruumi: 8 GB.

Mäng FIFA 13 - viimaste avaldatud versiooni populaarne seeria spordi simulatsioonid ja igal aastal arendajad üritavad tuua oma uue lapse mõningaid muudatusi, kaotamata üldise vaimuga seeria. Ei olnud erand kui reegel ja Fifa 13. Põhiosa FIFA 13 PC versioon ei erine konsooli kolleegidega, on mõnikord eksinud arengut EA Sports, puudutas täpsustamist tehisintellekti ja füüsika mootor unikaalne Impact Engine.

Attack ja Defense

See humaniseerimispoeesia virtuaalne jalgpallurite, mis mõjutab mitte ainult välimust, vaid ka psühholoogilisi aspekte mängu ja vajutab paljud fännid näitama minna poodi ostma FIFA 13. Rünnaku ajal mängijate FIFA 13 ei ole enam meenutama robotid ja täiesti võimelised vigu programmides, või vastupidi, näidata juhiomadused. Mõeldes ja loomulikum mängijat - see on peamine ja kõige tõsisem erinevus, mis on mängu FIFA 13 tema eakaaslased ja otsesed konkurendid. Sama on tehtud muudatusi ja tegevuste kaitsjate FIFA 13, mis mängib palju "inimlikkus", kaotades kontsentratsioon ja võimaldab rohkem vigu pikaajalisel võime vajutage vaenlane. Kontsentratsioon ja tugevust oma kaitseliini mängijad peavad säilitama, kasutades tavalist sissetungid leeri vaenlane, et anda neile mõned kergendust.

Ilane ja ilane

Uskumatu kompleks petete ja petlik motion - kõige värvikas osa jalgpalli ja oleks üllatav, kui mäng FIFA 13 ei kajasta seda aspekti mängu number üks. Manage petete viimane osa mängust on muutunud palju mitmekesisemaks ja lihtsam rakendada, ja isegi FIFA 13 PC-versioon, mis oli kunagi tuntud kasutamismugavust abita petlik manöövreid gamepad, see osa on muutunud palju demokraatlikumaks. Nüüd mäng FIFA 13 pakub kõiki võimalusi, kui sa ilane kaks määratud klahvikombinatsioon mis teiste kontrollide ja kuvatakse väljal jalad väljakumängija lööki. Lihtsamaks ja kättesaadavamaks süsteem on väga raske välja tulla.

Kontrolli palli

Teine oluline detail, mis teeb lihtsalt minna poodi ostma FIFA 13, on realiseerimise abielu esimese puutetundliku palli. Nüüd on koht, kus absoluutselt iga mängija väljakule võrdselt hästi joonistatud vooru spordivahendid. Madalam Tehnilised näitajad mänguajast, seda kauem võtab vastu ja töötleb palli mängija, tass saab ta teha vigu, kui nad saavad. On see funktsioon on võimalik kõige tõhusamalt kasutada seades oma meeskonna kaitseaktsioone, kõige tihedamini mängides mängija saanud palli, mis põhjustab seda, et vältida sunnitud vigu.

Impact Engine

Tõsised innovatsiooni, muutes FIFA 13 mäng, kus see muutub palju meeldivamaks isegi esteetiline seisukohast muudab füüsika mootor ja läbivaadatud mõju Engine. Oma abi, iga mängija on omadused motion, jooksevad, hüppavad ja valik. Kokkupuutel teiste mängijatega, kas võimuvõitlus või kokkupõrge mängijad käituvad üsna erinevalt, sõltuvalt olukorrast ja omadusi iga mängu mängija. Kõik liigutused töötanud tähelepanuväärne hoolt ja detail, et mõnikord jääb mulje, vaadates päris jalgpallimängu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more