Järjehoidjad

FIFA 14

Alternatiivsed nimed: FIFA 14

Mäng FIFA 14 - spordi-simulaator jalgpalliga seotud, nõudes kohaldamise taktika. Projekti looja seeria mängud - EA Canada. Võrreldes eelkäija mäng Fifa 14 on mitmeid selgeid eeliseid. Focus on mäng meeskonnatöö ja kasutamise taktika. Projekti kasu on suurepärased palli füüsikat ja realistlik lööki kiirus ilane ja erinevaid tehnikaid ilane ka võimalus täita kergitab läbib täieliku autentsuse kontrolli olukorra mängu ajal, ja kiire arengu seisukohalt karjääri kasvu. Teie oponendid on luure, et lahing on tõesti huvitav ja rikas. Kogu mast on emotsionaalne pinge ja iga võit on isegi magusam. Samuti on osa FIFA 14 liigade saate arutada kogemusi sama jalgpalliga hullu nick, suhelda eakaaslastega, väljendada oma arvamust mis tahes küsimuse. Juuresolekul sotsiaalne komponent muudab gameplay on üsna lõbus, sest sa ei tunne ära lõigatud maailmast, vaid vastupidi - tunne, et oled keset kõige kuumemat üritusi. Kui sulle meeldib mänge sarnaste objektide, siis tuleb kindlasti alla FIFA 14, sukelduda atmosfääri suur sport, seega heledaks kaua õhtuti huvitavaid tegevusi.

Madal süsteemi nõuded võimaldab teil laadida Fifa 14 kõik soovijad. Kui mäng installeerida arvutisse, saab kohe asja kallale. Sa peaksid püüdma ehitada karjääri, ja see aitab iga uus võit. Tähendab, et rohkem sobib, seda paremad võimalused. Tahan lihtsalt öelda, et FIFA 14 on saadaval mängida erinevates režiimides. Uus on ainult üks. Seda hooaega mänginud koos. Mõte on selles, et sa ühendada oma jõupingutused koos sõbraga ja võitlus sama vastased duo. Teised režiimid siis peaks olema tuttav eelmise mängu. Vali need, mis on sarnane: Internetis hooaega kiire kohtumised AI, offline karjääri treener ja mängija sõprusmängud. Lisaks osalevad mängud tulevad kurnav, kuid enda huvitav treening. See oli treening teil hone uusi oskusi. Ilma selleta lihtsalt ei tee. Ja teine ​​tore hetk. Paigaldamine FIFA 14 PC, saab arendada ja parandada oma võrk skaudid. Ahvatlev pakkumine, kas pole?

Ja veel, enne kui hakkate täies jõus mängida Fifa 14, sa peaksid mõistma mõningaid elemente. Sa pead olema teadlik oma võimeid. Tulenevalt asjaolust, et arendajad on töötanud mitmeid parandusi, FIFA 14 PC võimaldab järgmist: curling palli lööb kaugus, madallennuliste ball et ajab väravavaht peksab jaoks "krae". Ja ka saate kombinatsioon mängu ja edukalt Võidab vastased asendis. Kuna mängijad saavad nüüd laiust muuta pigi ja valida lähenemine nurk pall, mäng saab tõesti ootamatu kingitus realistlik. Mõtle üle iga samm, teades, et moonutatud trajektoori palli ei suuda siin, sest see vastab reaalne füüsika lendu. Tulge ruttu sisse Fifa 14 võistkonda ja saada naudingut gameplay. Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more