Järjehoidjad

FIFA World

Alternatiivsed nimed: FIFA World

Mäng FIFA World ei vaja tutvustamist ja lugu, kui me usume, et sa oleks pidanud sellest kuulnud, isegi kui sa seda ei tee jalgpalli fänn. See on üks parimaid mänge, mis on nii palju teinud kvalitatiivse vorm, kui te vaatate seda esimest korda, et enamik seda ei näe ja ei sega see saade mängu. Selles mängus on õigus korraldada maailmameistrivõistluste või Euroopa meistrivõistluste ja võita loomulikult meeskond, et sa armastad. Põhimõtteliselt kõik mängud, mis on välja töötatud meeskond EA Sport on konkurentsieelis teiste ees, sest tema tasakaalustamata graafika ja parem gameplay. Aga mäng FIFA World Internetis visuaalne tõend. Kui te vaatate realistlik ilme mängijad ja palli liikumise töötoad, meil on mõtteid, mida te oma reaalseid mängijaid ja otsustab nende eest. Enne seda mängu oli lubatud ainult neile, kes on set-top box, kuid seekord oli see kättesaadavaks neile, kes tõesti on, kes tahavad proovida oma kätt Fifa, vaid antakse võimalus, kuna puudusid hookups. Nii rõõmustada mängijad, nüüd sa saad mängida oma personaalarvuti.

Sul on võimalik kohaldada osaleda mäng see on lihtsalt mäng ise sel ajal protsessis beta testimine. Ja just enne seda mängu võimalik näiteks põhi-režiimide vahel:

- UltimateTeam - selles mäng režiimis kogu mängu täielikult ainult oma võimu ja giidiga saatust meeskond. Sinu vägi saab osta ja müüa erinevaid mängijaid. Pärast üleandmist turg on alati avatud (igal ajal), et kõik teil on võimalus, kui te ei krapsakas rohkem teada oma vastased. Igal nädalal see režiim on ajakohastatud ja käivitada erinevaid rakendusi ta. See mäng režiimis aitab teil mängida FIFA World tasuta.

- Command League - selles režiimis on teil maksma ühe krediidi iga mäng. Kui võidad turniiri või sama sündmus, st tõenäosus, et sa hüvitab oma krediitkaardi. Sagedusega gameplay, saate suurendada krediidiskooringu.

FIFA World registreerimine on nõutav, kuna see on online mäng. Tänu registreerides on sul võimalik taotleda osalemist test ja külastada üks esimesi neist õnnelikest valitud.

Alguses registreerimine palutakse teil määrata isikliku e-posti järjest, mis asub pealehel kohas mäng. Kui kõik täidise, vajuta "Saada" nuppu.

Kui te ei ole varem registreeritud, kuid ei ole oma konto loonud süsteemi päritolu , siis teie tähelepanu on registreerimisvormi täitmise järel, et sa mängida mäng FIFA World. Neile, kes on konto juba olemas selline süsteem on võimalik lihtsalt minema mängu lihtsalt märkides hüüdnimi ja salakood, mis kehtib kontole.

See mäng oli tõlgitud vene keelde, nii et vormi täitmise ja edasise osalemise gameplay ei ole raske. Lihtsalt järgige juhiseid, mis on süsteemi ja täitke jada.

Ning seejärel vajuta "Registreeri" nuppu ja oodata, kuni hetkeni, mil administraatorid mäng valid gameplay.

FIFA World mängus saad mitmekesine meeskond, samuti iganädalane meeskond koosseisus mängijad määrab tulemuste nädal (neile kohtleb mängija, kes viskas nädala reaalajas).

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more