Järjehoidjad

Final Fantasy 7 uusversioon

Alternatiivsed nimed:

Final Fantasy 7 Remake kultusliku RPG taasväljalase. Mängu graafika on palju muutunud, kõik näeb hämmastavalt detailne välja. Häälnäitlemine on kõrgel tasemel ega jää mingil juhul pildile alla.

Mängu maailm kuulub fantaasiauniversumisse, kuid selles on ka kõrgtehnoloogiaid. Arvutid ja nutitelefonid. Suurema osa sellest tehnoloogiast kujundab ja toodab Shindra Corporation.

See ettevõte arendab teadust, kuid tegelikult on maailm selle tõttu surma äärel.

Mängu uusversiooni põhilugu pole palju muutunud. Alustate mälu kaotanud palgasõdurina, kes peab aitama ökoterroristide rühmal raha eest õhku lasta Shinra Corporationile kuuluva reaktori. See korporatsioon omab praktiliselt kogu planeeti ja sõna otseses mõttes tõmbab elu sellest kohast välja. Õhusaaste, fossiilsete ressursside ammendumine, kõik need on selle organisatsiooni direktori tegevuse tulemused.

Reaktori plahvatus põhjustab tõsist kahju, kuid seda kavandanud inimeste rühm on kindel, et sellise hävitava jõuga plahvatus on ainus võimalus lootusetus olukorras midagi muuta, ühiskonda äratada ja oma planeedi eest võitlema panna.

Alguses võtab peategelane selle töö vastu vaid palga saamiseks, kuid loo edenedes hakkab ta siiralt sellesse ideesse uskuma ja paralleelselt episood-episoodi haaval meenub talle oma ammu unustatud elu.

Mäng on muutunud oluliselt pikemaks kui esimene väljaanne. Mõnes kohas tegi see talle head ja mõnes kohas tundub süžee pisut pikk.

Lisaks põhiloole peate täitma mõned täiendavad ülesanded, millest mõned on kohustuslikud.

Mingil ajal saate lisaks peategelase juhtimisele võtta kontrolli ka hetkel läheduses olevate satelliitide üle.

Igal kaaslasel on oma ainulaadne relv.

  • Pilve mõõk
  • Barretti Gatlingi relv
  • Tiffa nahkkindad

Ja palju muid väga erinevaid relvi teistelt tegelastelt. Nende kõigiga kohtute mängu ajal. Saate võimaluse igat tüüpi relva praktikas iseseisvalt kasutada.

Final Fantasy 7 uusversiooni mängimine ei ole igav, sest edenedes muudate sageli tegevuse tüüpi. Leiad palju minimänge, mitu maailma erinevate elanikega.

Ärge unustage oma iseloomu ja kaaslasi täiendada. Tasanduspuu on harjumatult harunenud, oskuste valik tohutu.

Võitlus mängus toimub reaalajas. Võitlemine on kohati raske, eriti ülemuste vastu. Kõik näeb välja värviline ja dünaamiline. Lisaks põhitehnikate arsenalile on igal võitlejal mitu spetsiaalset rünnakut. Spetsiaalseid rünnakuid saate kasutada pärast seda, kui oskustele vastav skaala on täielikult täidetud.

Play on huvitav eelkõige selle mängude seeria fännidele, kes on tuttavad esimese väljaandega. Kui te pole narratiivi esimese väljaandega kursis, saate kohe uusversiooni mängida või esmalt vaadata selle eelkäijat.

Final Fantasy 7 Remake'i tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt.

Alusta mängu, ilma sinuta kurja ettevõtte poolt hävitatud maailma kindlasti ei päästeta!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more