Järjehoidjad

Fantaasia XV

Alternatiivsed nimed: Final Fantasy XV: impeerium, Final Fantasy 15: impeerium

Final Fantasy XV: impeerium - taktikaline strateegia fantaasia armastatud maailmas

mängu Final Fantasy XV: impeerium - taktikaline strateegia globaalsel kaardil, mis põhineb kuulsal Final Fantasy. Siin ei leia te tegevust, vaid ainult suurte armeede massiivsed lahingud territooriumi ja hiilguse kohal. Saage üheks kuningriigi isandateks ja võitlege teiste mängijatega. Esitage väljakutse maailma sissetungijatele või asuge kaitsma oma lossi. Teie otsustate, teil on valik ja teil on armee. Vaata seda!

Alustage

Mängu esmakordselt sisenedes võtab teid vastu Noctis, kes tutvustab teile teie kuningriiki. Keskel on tsitadell, mis on kõige keskpunkt. Parandage seda ja avage võimsate toiteallikatega uued hooned. Siis viib ta teid ülikooli, mis võimaldab teil õppida erinevaid tehnoloogiaid: seikleja, majandus, lahing, kaitse, kangelane. Uurimistöö mõjutab kõiki kuningriigi eluvaldkondi, uurige neid järk-järgult ja alustades sellest, millist mängustrateegiat järgite. Näiteks kui olete harjunud kaitset mängima, pole mõtet lahinguoskusi aktiivselt õppida. Parem keskenduge majandus- ja kaitseuuringute uurimisele.

Nii teadusuuringuteks kui ka ehitamiseks on vaja ressursse. Nende kaevandamisega tegelevad erihooned:

 • talu - pakub toitu
 • kaevandus - annab metalli
 • kivikarjäär - pakub kivi
 • energia ekstraktor - annab energiat

Tõhusaks kaevandamiseks on vaja iga hoone mitut hoonet. Mis ja kui palju on teie otsustada. Alguses soovitame igaüks ehitada ainult 4 tk ja kui hakkate mängu keerukatest külgedest aru saama, saate tootmist optimeerida.

Nüüd kavatseme ehitada sõjaväe paraadi. Siin saate värvata oma vägesid. Neid on ainult neli tüüpi: sõjamehed, mustkunstnikud, ratsavägi ja piiramisrelvad. Iga jõu tüüp on lahingus ühe vastasega tugev, kuid nõrk teiste vastu:

 • sõjameest, kes on tugevamad kui ratsavägi ja piiramismasin
 • kahjutasud on tugevamad kui sõdalased ja piiramismasinad
 • ratsavägi on tugevam kui mustkunstnikud ja piiramismasinad
 • Püünistest tugevamad piiramismasinad

Nagu näete, on igat tüüpi väed tugevamad kui piiramisrelvad, kuid nad on kõik kasutud teiste losside ründamisel, kus piiramisrelvi ei saa vältida - pidage seda oma rünnakute kavandamisel meeles.

impeeriumi kaart

Alustades oma seiklustest, saad uusi sõpru ja kohtad tugevaid vastaseid, kohtad ägedaid sissetungijaid ja ressursimaju. Olge igal ajal valmis selleks, et valmistada ette oma kuningriigi rünnak või kaitse. Kaardil saate rünnata nii teisi mängijaid kui ka mängutegelasi, lisaks saate saata vägesid konkreetsete ressursside ammutamiseks. Kuid ole ettevaatlik, kuna vaenlane võib sinu väed välja lüüa ja hoone hõivata.

Uurige kindlasti oma lossi lähedal olevat kaarti, et teada saada, mis ja kus asub. Kutsumata külaliste puhul olete valmis, kuna iga mängija saab kasutada spetsiaalset teleporti ja viia oma vara teie lähedale, vähendades sellega vägede jõudmise aega teie juurde. Soovitame teil aktiivselt kasutada kuningriigi tõket, eriti kui värvate suurt hulka vägesid. Kuningriigi kilp ei luba vastastel rünnata, kui see on aktiivne. Kuid ka te ei saa neid rünnata.

Kaardi kõige keskel asub Crystal. Kuningriigid tormasid ja varisesid ja võistlesid oma võimu valdamise eest. See, kellele kuulub Kristall, saab keisriks ja mõjutab selle kaudu kõiki impeeriumi elanikke. Keiser saab õiguse autasustada teisi kuningriike tiitlitega. Igal tiitlil on boonus või trahv. Kristalli saab jäädvustada ainult võistlusrežiimi ajal, siis saavad kõik selle jäädvustamises osaleda. Kui jäädvustate Kristalli ja hoiate seda võistluse lõpuni vastu, saate keisriks ja maailm valitseb impeeriumis kuni järgmise rünnakuetapini.

mängu lõplik fantaasia XV: uus impeerium ei erine mõne eripära poolest sama kava teistest mängudest. See ühendab kõik seda tüüpi mängude tavalised omadused:

 • riigi ehitamine ja arendamine
 • tehnoloogia uurimine ja parendamine
 • armee ülesehitamine ja võitlus Kaardi
 • keskus on võimas kindlus, mille peate jäädvustama
 • lahingut impeeriumide vahel

Nii et kui olete väsinud teistest selle sarja mängudest, proovige oma arvutisse alla laadida Final Fantasy XV: uus impeerium. Selleks laadige kõigepealt alla ja installige Bluestacks - android-emulaator (mäng on mõeldud ainult mobiiltelefonidele). Ja alles siis installige mäng ja alustage oma seiklusi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more