Järjehoidjad

Fiona talu

Alternatiivsed nimed:

Fiona talu talu, kus peate mitte ainult saaki koristama, vaid ka koos peategelasega läbima palju seiklusi. Mäng on saadaval Android-mobiilseadmetes. Nautige värvilist graafikat ja suurepärast häälnäitlemist.

Erinevalt enamikust taludest on siinne krunt huvitav, täis ootamatuid sündmusi. Tänu sellele on mäng sõltuvust tekitav, sest on huvitav teada saada, mis edasi saab.

Peategelase nimi on Fiona, seda on mängu nime järgi lihtne ära arvata. Ta ei ole väga kogenud talunik ja sa pead teda aitama talu pidada. Ta ei saa seda ilma teie abita teha.

  • Puhastage ala ja külvake põllud
  • Ehitustöökojad
  • Maja renoveerimine ja laiendamine
  • Kaunista oma kodu ja õu kunstiga
  • Hankige lemmikloomi ja linde
  • Kaubelge talus toodetud toodetega
  • Avastage piirkonda

See ei ole täielik nimekiri sellest, mida peate tegema.

Fiona farmi mängimine on lihtne tänu intuitiivsetele juhtnuppudele ja näpunäidetele, mille arendajad on mängule pakkunud.

Piirkonna puhastamine ja igast küljest talu ümbritsevasse tihnikusse raja lõikamine võtab jõudu. Ilma pausideta reisida ei saa.

Sel ajal, kui Fiona kogub jõudu ja kogub energiat, on teil võimalus pöörata tähelepanu talu igapäevastele tegemistele. Korjake saaki, söödake loomi. Täitke toidu kohaletoimetamise tellimusi.

Lisaks põhiülesannetele on palju minimänge. Mängige kolm korda järjest, koguge mõistatusi, lahendage mõistatusi.

See võimaldab teil lühidalt muuta tegevuse tüüpi ja ei lase teil igavleda.

Reisil olles ootab peategelast palju seiklusi ja ootamatuid avastusi. Tutvuge ja sõbrunege uute tegelastega. Need tutvused tulevad talule kasuks. Mida rohkem kliente teil on, seda huvitavamad tellimused ootavad teid tulevikus.

Fiona külastab paljusid huvitavaid ja kauneid kohti erinevate kliimatingimustega. Igal asukohal on oma meelelahutus, erinev taimestik ja loomastik.

Külastage mängu iga päev. Igapäevaste ja iganädalaste ülesannete täitmine annab teile väärtuslikke esemeid ja kasulikke ressursse.

Suurte spordivõistluste ajal ja riigipühadel toimuvad mängus temaatilised üritused. Kõik osalejad saavad ainulaadseid auhindu. Need võivad olla talu dekoratiivesemed või lihtsalt täiendavad ehitusmaterjalid, aga ka hinnalised esemed.

Otsige värskendusi ja ärge jätke põnevaid võistlusi maha.

Kontrollige aeg-ajalt mängusiseses poes. Sageli on allahindlusi. Saate osta vajalikke vahendeid, kaunistusi ja muid esemeid. Samuti on võimalus koheselt energiavarusid täiendada. Ostude eest on võimalik tasuda mänguvaluuta või pärisrahaga.

Fiona's Farmi tasuta allalaadimine Android-le, saate kasutada sellel lehel olevat linki.

Installige mäng ja alustage mängimist kohe, et aidata rõõmsal Fional leida seiklusi ja muuta mahajäetud krunt õitsvaks taluks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more