Järjehoidjad

Firefall

Alternatiivsed nimed: Faerfoll

Firefall - multiplayer mängu esimene ja kolmas isik. Firefall mäng žanr ulme ja pole valikuid. Maa olemas rahus ja harmoonias, kuni see lendas lähedal meteoriit. Ja ei ole lihtne, ja tulekahju. Ja see on viinud selliste tükk riigi mõju. Nonhumans maapealse valitsuse ja inimeste sarnastena sobib robotid. Mängi mängu Firefall päris põnev.

Nagu iga gameplay Sa pead asetage märk mäng. Firefall registreerimine on päris standard siin, ja ainult piisavalt

  • E-posti aadress;
  • Loo uus salasõna.

Ja sa oled valmis võitlema ja fantastiline reis. Nagu tavaliselt, algajatele, see kõik algab loomine ja valik kangelane. nad on kõik üsna sarnased, neid eristab vaid kuuluvad ühte klassi:

  • Engineer
  • Attack
  • Biotech
  • Scout
  • Dreadnought.

Engineer - tugev igas olukorras, sest see on hea seade ja mehhanisme.

Assault - nagu tavaline inimene jalavägi, kiire ja tugev.

Biotech - mõeldud võitlemiseks abi, alati biotehnoloogia, samas võitlevad.

Scout - hea oma valdkonnas, pole veel kaugeltki valmis murda vaenlase.

Dreadnought - vastupidavad igasuguseid katseid, alati kuulipilduja, mis hävitada vaenlane.

Seda funktsiooni võib muuta mängu ajal, vaid pigem muuta battlfreymov - kostüüm.

Mäng ainult saaks mängida Firefall tõeline strateeg ja käsitööline haldab selliseid masinaid, nagu robotid. Sa võitlevad endiselt normaalne tsivilisatsioon, sest kõik see ei olnud veel tagasi tulla.

Mida sa elad oma planeet on pidevalt tarnitakse üksus nagu Christie. Aga sa olid mures, et pakkumise võib lõpetada otsustanud tuua oma. Aga viimasel loodud laeva ja selle kokkuvarisemine tõi kaasa rikkumise Maa süsteemi ja uue algust mutatsioon.

Maailm on alati täis vaenlasi, kuid siin on kõik elusolendid, sai agressiivne, vägivaldne. Nad on custom välimus, valmis kaitsta ja rünnak. Pigem isegi lihtsalt rünnata.

Kuna mäng Firefall online, see ühendab fännid mitte ainult valetanud meile lähemale riikides, kuid ka kõige kaugemad. Võite helistada ka oma kaaslasi ja õnneks nii oma fantaasia. Liitu meeskond ja olla valmis üksteist aidata.

Game Firefall palun oma mängijad kvaliteediga graafika. See on päris ere ja värvikas. Monsters, justkui spetsiaalselt heledam ja üheselt mõistetav. Ärge märkamatuks. Eriti gameplay ei ole muusika saatel. Võib-olla oleks parem olla ära kuulatud hingamine vastased ja heli shooting oma vastust. Aga sa võid kuulata muusikat.

Game Firefall Free annab võimaluse mitte ainult mängida, vaid ka protsessi midagi mängu omadusi ja muutub, kas see või preobretat.

Üldiselt siis, sa teadsid, et nad on valmis mängima hakata. Jätkatakse registreerimist, ei lase neil võita. Edukas sa mängid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more