Järjehoidjad

FlatOut 2

Alternatiivsed nimed: FlatOut 2

Mängu FlatOut 2 on online arvutimäng umbes rassist. See mäng on teeninud maine mitte halvem kui esimene osa. FlatOut2 kuulsus mäng on kõige hävitav racing maailma.

FlatOut 2 mängu saad laadida oma ametlikul kodulehel on see mäng või muu koha, mis tagab selle juurdepääsu. Lisaks Flataut 2 Võite alla laadida kaudu torrent enne seda eelreguleerimisulatusele at programmi alla laadida torrents.

Registreerida saate tasuta FlatOut 2. Registreeruda FlatOut 2 peate täpsustama:

1) oma meiliaadress.

2) nimi ja parool.

Siiski tuleb märkida, et see mäng ei ole tasuta ja see on kättesaadav mitte ainult ametlikul kodulehel, kuid ka poe Buka.

Enne kui hakkate mängima, vaadake pro mäng

FlatOut 2 video. Siin ise leiad kasulikku informatsiooni mängu.

In-Game FlatOut 2 sa mängida kõige ebatavaline liinidel, mis on täis risk, loodusega, dünaamiline esemeid ja erinevaid interaktiivseid tsoone. Teema selles mängus - see on julm ja agressiivne sõidustiil, mis ei ole võimu all nõrk.

In Flataut 2 Te mängida seitse vastased, millest igaühel on oma meetodid, parameetrid ja sõidustiilist.

Mitte iga mängija on võimalus jõuda finišijoone, mängija võib kaotada kõvakettalt ja see võtab ära tee hearse.

Tänu oma füüsilise mudeli mäng FlatOut 2 on näha kogu kahju, mis saab mängija ja auto sõidu ajal. See on see põhjus, see mäng peetakse üheks kõige suurejoonelisem maailmas.

Games Flataut 2 piletit mängijad autodele ei olnud nii suurejooneline arendajad, kuid nüüd on kõik muutunud. Kaksteist mini-games FlatOut 2 täis see äärmuslik ja see on siin, et te saaksite piin tema juht, mida ta jätab vöö.

Siin saab valida üks viise mängida: kaksteist mini-mänge või uue versiooni derby.

In Game 2 Flataut on nii ühe mängija ja multiplayer olekutes. Arendajad on soovitatav läbida esimese mängu ühe mängija režiimis lihvida oma oskusi ning seejärel suunduda võrgumängu. Interneti kaudu on teil võimalus võistelda parimaid mängijaid maailmas on mängu FlatOut 2.

Flataut 2 Omadused:

1) õnnetuste ja katastroofide toob sulle raha.

2) Saad Grand Prix võitu rivaal pere.

3) suur parkla erinevaid klasse sõidukeid.

4) New maastike võidusõidu.

5) võimet tulla karistus lendavad draivereid.

6) Kuni kaheksa mängijat võrgumängu üle interneti või LAN.

Sisestage maailm FlatOut 2 - uskumatult hull racing. Parandada oma oskusi, et võita võistlused ja saada neid Grand Prix.

Kutsu oma sõpru mäng sulle on muutunud põnev ja uskumatu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more