Järjehoidjad

Fly for Fun

Alternatiivsed nimed: Flyff

Oled sa väsinud monotoonsus igapäevaelu? Tahad lennata? Suhelda sõbralikud inimesed, kartmata suubuvad vandumine? Siis - siin. Fly for Fun Online Game, Anime oma mesmerizing karamell, värviline ja graafiline kvaliteet, üldkasutatavate lendude ja igasuguseid meelelahutus koos erinevate testidega.

See on tasuta MMORPG mängida kui soovite alla laadida klient, kuid enne - minna samm registreerimine Fly for Fun. Seda rakendada, pea ametlik veebileht ja minna asjakohane lehele. Liitu mängu Fly for Fun teil vaja täita järgmisel kujul: nimi, parool, salavastus et valid ise, sisestage kood pilt ja aktsepteerimist Kasutaja lepingu koos kohustust täita määrustes. Finish. Võite alustada allalaadimist klient Fly for Fun registreerimine annab ka võimaluse õppida otse olemasolevate sortide tähtedega, nii et saate otsustada, kes jätkab vallutada kohalik piigid. Üldiselt Flyff registreerimine ei nõua suuri kulutusi aega ja vaeva.

Game Fly for Fun Online kuigi on vapustav oma olemuselt, kuid mitte kõige kergema seas MMORPGs. Tee suur sõdalane algab kõigile võrdselt. Alguses luua märk, ei saa te valida talle iga elukutse või klassi. Lihtsalt mängida Fly for Fun online, sest see ei ole vähem huvitav. Kuid selleks, et tase 15 on joosta treenimata jalutuskäru, ja ainult tema suudab saavutada valida eriala. Astunud üle 60., sul on eriala. Kuid ärge ehmuge: nivelleerimine ei võta liiga palju aega ja "tiivad" saab alguses mängu mängida Flyff Sellisel klasside süsteem ja kutsealade - see on ainult pluss. Sa saad piisavalt aega, et uurida gameplay, mis annab kindlaks kõige mugavam stiilis võitlus. See tähendab, et ilma kiirustamata sa kindlalt otsustama, keda mängida mängu online Fly for Fun - kas arst, kas tank.

Lisaks online mängu Flyff üsna demokraatlik poolest üleminek klassist klassi. Näiteks mage, saate "ümber õppida" abistavad või akrobaat, mis on nii ainulaadne oma kõige puhtamal kujul ... sest mehed ja võlurid (charmers) - nad on kõikjal ja nad on standard. Ja Fly for Fun online ... acrobat spetsialiseerunud eranditult pädevusse jäi. Mis on huvitav, sest see on tema relv - tema vaenlased, ta neutraliseerida või kasutades vibu (vaja arendada osavust käesoleval juhul), või ... Yo-Yo (ja siin jõud ei tee haiget)! Ja kui te otsustate mängida Fly for Fun Assist, siis - puhas vesi universaal. Võlukepp käes, saate kõik parandada või ravida, ja kinnastega - tundlik bash. See oleks sel viisil, siis on võimalik alustada enne kõikide üheaegset peksmist mitu koletised. Mis on väärt palju, uskuge mind.

Ja nüüd vähe tähtsamaid omadusi Flyff Online - lendudel. Peaasi siin, erinevalt teistest "surmav" mängud on erinevad sõidukid. Igale maitsele - luud stuupa pardal. Poes see hea partii. Kõik mis on vajalik - mõista tehnikat taotlus ja minna väljumist. Fly for Fun mängida ei ole eriti keeruline, kuid uskumatult kena, ja silm on hea meel, ja mõistus ei ole pingelised.

Muide, lugu. Flyff mäng jutustab oma maailma Rondo loodi viis jumalad. Esialgu hallata oma looming täiuslik rõõm neile, siis nad igavleda ja otsustas pensionile, jättes pidaja Rice. Mis, tunnete end üksikuna, ehitanud sõbrannadega, mis kehastab omadused tema oma. Kõik viha ja vihkamine sai Shadows, mis kohe lahku Rondo kontinendi, jättes teda liuglema kõrge maapinnast. Hiljem Madrigal tulemuseks saar jagatud kolme ossa. Shadow õnnestus suruvad saartelt, kuid online mäng Fly for Fun «palun» sõjajäänused kurja - koletised ja mis peab võitlema enamiku oma mänguaeg. Heas mõttes!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more