Järjehoidjad

Jalgpalli legend

Alternatiivsed nimed: Jalgpalli legend
Tellimus on lihtne, peate esmalt registreerima, seejärel installima programmi ja alustama oma jalgpalli tähe loomist. Jalgpallurite välimus on

  • facial funktsioone, kuni valmis portree sarnaneb reaalne isik;
  • Rost;
  • Teloslozhenie;
  • Bazovuyu vorm, kaitse ja isiklik stiil.

Create oma jalgpalli legend, mängijad saavad kohe minna treeningutele. Selles režiimis ei ole teisi mängijaid, vaid väravavaht, kes juhib kunstlikku intelligentsust, muide, ainult väravavaht robotil, teised mängijad, tegelikud inimesed. Koolitusrežiimis on võimalik puhuda kogu mänguväljalt, triivimist, igasuguseid möödasõite, erinevaid mõtteviise.

on mängus palju, mitte ainult mängida ja treenida. Mängija saab luua oma sõprade meeskonna või liituda olemasoleva meeskonnaga, luua oma klubi, osaleda turniiridel või täita iga päev mängus ilmuvaid ülesandeid. Mõlema kogunemine võimaldab meil arendada jalgpallurit, saada tiitleid, et suurendada oma kiirust, vastupidavust ja muid füüsilisi omadusi. Mängul on võimalus osta mängija spordivarustus, mis mõjutab ka tema mängu kvaliteeti.

Hea meeskonnamäng nõuab kõigi sportlaste kooskõlastatud tööd, nii et saate osaleda sõbralikes mängudes, kollektiivse mängu harjutamisel ja iga osaleja põllul. Mängijad on võimelised looma mitu mängijat ja valima märgi vahetult enne mängu algust. Samuti toetab see mängijate vahetust ja müüki. Kõiki mänge saab salvestada ja vaadata.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more