Järjehoidjad

Football Masters

Alternatiivsed nimed: Football Masters

Kui oled hull spordimänge ja jalgpall - oma hobi, siis on mäng Football Masters aitab teil mitte ainult läbima külma talve õhtul, aga ka soe suvepäev. Lõppude lõpuks, see on ülemõistuse huvitav projekt Prantsuse arendajatele. Ja isegi skaalale super populaarne FIFA Projekti siiani ei küündi, õnnestus tal omandada oma sihtgrupp, mis hoiab teda iga ärkveloleku hetkel. Kena graafika ja gameplay täiesti täide meelitada mängijatele üle kogu maailma ühinevad igaühe jalgpalli hullus.

Football Masters Online - mängu žanr, mis kogenud mäng kriitikute iseloomustada kui MMORPG. MMORPG jalgpall - huvitav, kas pole? Erinevalt rohkem tuntud jalgpalli mänge online, see projekt annab sulle rohkem võimu. Nüüd sa ei saa lihtsalt jalgpallur või treener jalgpalliklubi, siis on tunne, nagu tõeline jalgpalli manager. Teie tegevusvaldkond on seotud jalgpalliga, kuid mäng ei pea mõtlema, taktika, siis tuleb õigesti käsutada rahandusküsimused klubi. Niisiis, sa leiad end kistud maailma poliitikas ja majanduses. Sa pead tegelema palkamise uus jalgpallistaarid, tegeleb ehitus-ja finantssektor taktika targalt juhtida klubi raha. Kõik otsused, mis niikuinii seoses oma klubi peab läbima oma käed. You - mees, kelle käes võim on koondunud.

Kuna see on tüüpiline projekt online, (siis ilmselt on juba vist ise) Football Masters registreerimise protsess on vaja, et alustada mängu. Mängu kasutajaliides on kujundatud prantsuse ja kahjuks, et see on võimatu leida sõnagi vene keelt. Kuid sisseehitatud iga tõlkija ei hõlpsasti hakkama barjäär arusaamatus andes teile vaba juurdepääsu projektijuhtimist.

Right kodulehel teile kättesaadavaks registreerimisvorm, pärast nende täitmist, kus saad alustada jalgpalli mängida Masters.

On ebatõenäoline, et teil on võimalik kohtuda sõpradega varasemast postituste väljendus (kui sa oled fänn Prantsuse mängud), kuid tõlkija aitab selle probleemi lahendamiseks. Peate sisestama oma kasutajanime ja parooliga ning traditsioonidele vastavalt e-postkasti.

Play mängu Football Masters on väga huvitav, sest sa valetad oluliselt suurem vastutuse koorem. Teie peamine ülesanne - tagada heaolu oma klubi. Kuidas? sa pead mõtlema ise. Ainult aimugi - võitluses kõik hea. Nii saate otsida sponsoreid, parandada ja arendada staadioni rendi andekamaid mängijaid ning osaleda erinevatel võistlustel.

Sul on võimalik osaleda tasuta Football Masters tõsiseid tikud ja sõprusmängud. Võistlejad võivad olla oma sõprade mängijatele üle kogu maailma.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more