Järjehoidjad

Kuninga jaoks

Alternatiivsed nimed:

For the King on väikese arendusmeeskonna käigupõhine strateegiamäng. Mängul on multigonaalne, nurkne graafika koomiksistiilis. Kõik näeb välja omapärane, aga päris kena. Nüüd on muutunud moeks teha mänge piksligraafikaga, millest paljud on tüdinud. Siin otsustasid arendajad minna veidi teistmoodi.

Enne mängu alustamist vali oma meeskonda kolm kangelast. Edu saladus on valida võitlejad nii, et nad üksteist lahingu ajal hästi täiendaksid.

Siin on mitut liiki sõdalasi

  • Lähivõitlussõdalased
  • vahemikus ühikut
  • Toetajad

Kui otsustate mängida koos sõpradega, peate juhtima ainult ühte meeskonnaliiget, ülejäänud kahte juhivad teie sõbrad.

Igaüksus võib olla varustatud mis tahes tüüpi relvaga, kuid tasub arvestada klassiga, lähivõitlusrelvad on füüsiliselt tugevama sõdalase jaoks kõige tõhusamad, vibud nõuavad osavust ja nii edasi.

Mängus on päris palju relvi

  1. Mõõgad
  2. teljed
  3. nuia
  4. vibud
  5. Musketid

Ja see pole veel kogu nimekiri. Kogu arsenal pole kohe saadaval, palju saab lahti lukustada, kui kulutate läbisõidul teenitud punkte.

Pärast seda, kui hakkate mängima For the Kingi eest, on igal meeskonna sõdalasel üks ülestõusmisvõimalus. Pärast kasutamist peate mängu uuesti alustama. Kuid ärge ärrituge, iga uus katse on ainulaadne, maailmakaart luuakse juhuslikult ja eelmisel korral teenitud punktid võimaldavad teil avada uusi asukohti või muud tüüpi relvi.

Mängul on mitu lookampaaniat, mida saab kordamööda mängida. Lisaks põhiülesannetele on ka juhuslikud miniülesanded.

Arendajad ei lase sul jõudlust parandades sihitult kaardil ringi rännata. Iga käikude arvuga suureneb kaose indikaator mängus. Vaenlased muutuvad tugevamaks ja ainult praeguse ülesande edukas täitmine võib selle protsessi lähtestada.

Lisaks maastikul liikumisele on mängul ka alamtasandid Dungeons kujul, kus ootab teid rida lahinguid. Vanglast on võimatu põgeneda, kui sinna sisenete, peate minema lõpuni, nii et mõelge hoolikalt, kas seda vajate.

Liikumine ja ka lahingud toimuvad käigupõhises režiimis. Kaardil ringi liikudes ei saa kõiki kolme võitlejat korraga liigutada, liigutus tuleb teha igaühe jaoks eraldi. Mitmikmäng kaotab selle vajaduse ja sel juhul kontrollivad teie sõbrad ülejäänud kahte. Saate mängida nii oma meeskonnaga kui ka juhuslike partneritega, kelle mäng ise teie jaoks valib.

Varustus ja soomus võivad mõjutada statistikat lahingu ajal või muuta muid parameetreid.

Mängus on võimalikud kõige ootamatumad pöörded. Need juhtumid ei ole alati meeldivad, kuid mängus ei hakka igav.

Arvestage, millist tüüpi raudrüü vaenlastel on, see võib olla füüsiline, maagiline ja nii edasi. Kasutage relva, mille vastu vaenlane on kõige vähem kaitstud.

Kuninga jaoks tasuta allalaadimine, kahjuks see ei tööta. Kuid mängu saab odavalt osta Steami mänguväljakul või ametlikul veebisaidil. Sageli osaleb mäng müügis ja müüakse hea allahindlusega.

Hakka mängima kohe ja saa palju positiivseid emotsioone!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more