Järjehoidjad

Kuninga jaoks 2

Alternatiivsed nimed: Kuninga 2 jaoks

Kuninga 2 järge jaoks

For the King 2 on petturite elementidega populaarse käigupõhise strateegiamängu järgmine osa, mis tuleb välja 2023. aasta alguses. Arendajad on samad – IronOak Games. See tähendab, et esimese osa edukas mehaanika jätkub ja läheb ainult paremaks. Kuigi see mäng on strateegiamäng, ühendab see erinevaid žanre:

samm-sammult (iga toiming on teie otsustada),

roguelike (juhusliku taseme genereerimine, pöördumatud tegevused, tegelase surm),

laud (väliselt meenutab näiteks lauamängu, kaart koosneb lahtritest, mida mööda kangelane liigub),

roll (tegelaste tasandamine ja nende areng).

Võib tunduda, et need ei ühildu. Kuid see on ainult küljelt. King 2 jaoks on, nagu loojad lubavad, veelgi jõhkram, mis tähendab huvitavat ja keerukat. Kogu edu võib sõltuda ühest täringuviskest (võitlussüsteem ja tegevused on seotud kaheksatahulise täringuga).

Teise osa uuendused

Kahjuks pole täpset teavet selle kohta, mida teises osas oodata. Öeldakse vaid, et mängida saab nii üksi kui ka sõpradega. Saadaval on mitme mängijaga mängurežiim kuni 4 inimesele. Võimalik on ühineda ja võidelda despootlike valvurite, bandiitide ja koletiste vastu. Peame tegevusi ja käike hoolikamalt läbi mõtlema. Lõppude lõpuks, kui olete kangelase kaotanud, pole teda võimalik ellu äratada. Peab uue alla laadima.

Treilerist selgub, et järgmist kuningat ei valitud kunagi ning kuninganna õppis esimesest osast ja muutus võimsamaks. Kaos kogub jõudu, kangelastel on sellega palju raskem võidelda. Uued koletised ja ülemused seisavad rändurite teel. Pimedus on Faruli kuningriigi kohal juba paksenema hakanud. Valiku mitmekülgsus ja mängu edasipääsu võimalused jäävad ikkagi mängijatele.

Seetõttu on mängu For the King 2 mängimine endiselt huvitav, isegi kui olete selle juba korra läbi teinud. Nüüd saate üksi kongidest läbi minna, kuid suure tõenäosusega surete. Seetõttu on soovitatav kangelasi kombineerida ja aardeid rüüstega võrdselt jagada. Teie meeskonna variatsioonid on piiramatud. Valige kangelased vastavalt oma mängustiilile.

  • mag
  • tervendaja
  • archer
  • sõdalane
  • killer
  • ja paljud teised

Neil kõigil on oma ainulaadsed võimed. Kindlasti kaaluge neid, need aitavad teil kaarti kaotamata läbida.

For the King 2 tasuta allalaadimine arvutis või sülearvutis ei tööta. Teine osa, nagu ka esimene, on tasuline. Kuid saate juba lisada mängu oma soovinimekirja ja kui see ilmub, saate teate. Kuigi täpset maksumust pole, jääb üle vaid oodata ja jälgida uudiseid ja For the King 2 väljalaskekuupäeva, et mitte sellest ilma jääda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more