Järjehoidjad

Unustatud, kuid katkematu

Alternatiivsed nimed:

Unustatud, kuid katkematu on ebatavaline käigupõhine strateegia, mis on pühendatud Teisele maailmasõjale. Saate mängida arvutis Forgotten but Unbroken. Graafika on hea, üsna detailne. Mäng on professionaalselt häälestatud.

Jaotises Forgotten but Unbroken näete ainulaadset taktikat, mida selle žanri mängudes pole varem nähtud. Arendajad püüdsid keskenduda realismile ja see neil õnnestus. Siin on võimatu sõdurit koheselt terveks ravida, kuid on muid funktsioone.

Mäng erineb tõesti teistest, ärge muretsege, juhtnupud on lihtsad ja intuitiivsed ning lisaks on esimestel missioonidel näpunäiteid.

Võitmiseks peate tegema palju:

  • Kasutage maastikku lahingute ajal eelise saamiseks
  • Juhtige oma meeskonda ja hävitage vastased ja varustus
  • Muutke oma võitlejate omadusi nii, et need sobiksid teie valitud mängustiiliga kõige paremini
  • Hallake oma meeskonda enne missioone
  • Arendage oma baasi ja hankige võimalus ravida sõdureid, varustada neid parimate relvadega ja täiendada oma meeskonda uute võitlejatega
  • Harjutage diplomaatiat ja võite loota oma liitlaste regulaarsele abile

See loend sisaldab peamisi tegevusi, mis ootavad teid Forgotten but Unbroken PC-s.

Kampaania ajal peate täitma missiooni eesmärgid. Iga järgnev missioon on raskem kui eelmised. Mängijad saavad kohandada raskusastet vastavalt oma eelistustele. Ülesanded, mis missiooni edukaks sooritamiseks tuleb täita, on näha spetsiaalses menüüs.

Sõdurid unustatud, kuid murdmata ei parane ise, kui soovite sõdurite tervist täiendada, peate hakkama haiglaid ehitama. Ravi ei toimu koheselt, vaid võtab aega, mille jooksul võitleja missioonidel osaleda ei saa.

Lisaks vigastustele on sõdurid vastuvõtlikud haigestumistele, karmides oludes viibides osa neist haigestub ja võib isegi surra, kui õigel ajal abi ei anta. Meditsiin on mängus väga oluline.

Mängu käigus kohtute paljude inimestega, kes Teise maailmasõja ajal tegelikult eksisteerisid ja saavad oma võimeid enda eesmärkidel kasutada.

Sõdurid võivad tunda hirmu, kui nad seisavad silmitsi vaenlasega, kes on ülekaalus, näiteks kardetud SS-i üksus. Sellistel juhtudel on võitmine palju keerulisem.

Eksperimenteerige lahinguväljal. Mängus Forgotten but Unbroken pole vastase vastu universaalset taktikat; iga missiooni puhul tuleb kohaneda tingimuste ja vastastega.

Mäng on ebatavaline ja erinevalt enamikust strateegiatest peaksite seda kindlasti mängima.

Enne alustamist tuleb alla laadida Forgotten but Unbroken ja arvutisse installida, Internetti on vaja ainult selleks ja seda mängu ajal enam vaja ei lähe.

Unustatud, kuid katkematu allalaadimine tasuta arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu ostmiseks külastage Steami portaali või tehke seda arendajate veebisaidil.

Hakkake mängima kohe, et saada rohkem teavet Teise maailmasõja sündmuste kohta ja juhtida kaitsemissioone!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more