Järjehoidjad

Austuseks

Alternatiivsed nimed: Austuseks

Game for Honor ja selle päritolu.

Kui uue arvutimängu eelvaade algab argumendid, milline žanr see on, siis mõned mootorid, kes selle kallal töötavad, kes avaldavad ja muud sellega seotud atribuudid. Vähemalt on see teada, nagu autor on seda ette näinud, ja kui palju aega kulus enne tema lööki.

Game for Honor, mis on koorunud Jason Vandenbergi mõttes rohkem kui 10 aastat. Impulss toimis Jasoniga salvestatud Lääne lahingu kunstikursustena ning hakkas seejärel mõtlema viisile, kuidas mõõgakatkestuste kontrolleri elemendid üle kanda. Kui idee tekkis, pakkus ta seda mitmetele kirjastajatele, kuid pikka aega ei tahtnud keegi segadusse panna ebapopulaarse žanriga, viidates sihtrühma puudumisele. Kuid see ei olnud ainus põhjus, miks tehnoloogia ei toonud sel ajal tegevuse liiga realistlikku. Ja nii juhtus, et Jason Vandenberg suutis "sünnitada" auks ainult 12 aastat pärast tema ideid.

rünnakut, et laps oleks ikkagi osutunud mitte ainult elujõuliseks, vaid ka üllatavalt lõbusaks. Mänguasi ei ole kellegi jätkamine, vaid täiesti eraldiseisev toode, millel on ainulaadne lugu.

At E3 2015 ühe projekti / mitme kasutaja režiimiga mänguprojekti kuulutamine häkkimise ja hukkumise žanris ning valmistab ette oma väljaandja Ubisoft 2016. aasta kevadeks vabastamist. For Honor on võimalik alla laadida kõige asjakohasemad platvormid:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Gde keskaja taga.

Rasked armorid, mõõgad, võimas, ahtripinnad, mis on lahinguväljal lähenenud, on au, realistlik võitlusmäng kolmandas isikus. On aeg teha saatuslik valik sellest, kes sa selle keskaegse lugu saaksid:

 • Legioonid löömata rytsarem
 • . Warborn vägivaldne vikingom
 • Valitud rahulik samuraem

Kas ootab lahinguvälja verd verd, ja tegeleb taktika arendamise strateegiaga, mis on kombineeritud vaenlaste vastu tegutsevate liitlastega ja ründab neid lähi- ja kaugepiiridest. Protsess on nii realistlik, et tunnete, et mõjujõud varieerub sõltuvalt relva kaalust.

Toetamiseks Honor, peate ootama üsna vähe, ja võite minna ühe missiooni või jagada sõpradega mööda.

Trump For Honor PC-le teiste mängude toodete emotsionaalsus. Võime öelda, et see on mäng karmidele meestele, kes tunnevad erilist Nujakka pärast tormiliste adrenaliini tõusu veenides, kirge ja muud keemilist reaktsiooni.

As elu, tähemärki ei järgi reeglid "üks ühele" ja võib rünnata mitu inimest ühel ja sageli teeb. Kujutage ette, et sattusite rahvahulga, karjuma lahingu nutt, ja siis hoiab mõõga lüüa. Seal peaks tõesti olema kõige kaalukamad lehvikud ja mitte ootama, kuni süsteem seda teie jaoks automaatselt teeb. Kuna teie vastane on ka reaalne mängija, kes võidab lahingu esimese, kes tabab teist ekslikult ja põhjustab surmava haava.

Game funktsioone.

Game For Honor on põhjustanud palju müra ja ei saa oodata, et mängijad võtaksid sõjaväekampaaniasse monitorile istekoha, jättes oma naised südamest kinni, kuni nad tagastavad kilbi või kilbi. Ja võita kõik lahingud, mõelda ja tegutseda kiiresti, kasutades olemasolevaid mänguvõimalusi.

 • Palja sõdalase rüütli kolmest fraktsioonist, samurai või viking
 • Sistema Battle of Battle aitab hallata mechom
 • Obdumyvayte sõjaväeline strategiyu
 • Razvivayte andeid geroev
 • Srazhaytes ühe mängija kampaanias või õlg-õla koos druzyami
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more