Järjehoidjad

Äraütletud

Alternatiivsed nimed:

Forspoken on klassikaline RPG, mis toimub maailmas, mis on täis maagiat ja huvitavaid tegelasi. Mängida saab arvutiga. Tipptasemel graafika, väga ilus. Muusika väärib lisamist teie muusikakogusse. Tegelastele annavad hääle näitlejad.

Mängu peategelase nimi on Frey Holland. Ta elas tänapäeva New Yorgis, kuni ta viidi uskumatult Atia maagilisse maailma. See maagiline maailm tuleb päästa kurjuse jõudude eest, mis selle eksistentsi tungisid, ja just selle raske missiooniga peab kangelanna kogu mängu jooksul tegelema. Õnneks avastab ta endas maagilise kingituse, tänu millele saab hakkama igasuguste katsumustega.

  • Saage aru, millised loitsud on millistes olukordades parimad
  • Parendage peategelase maagilisi võimeid
  • Vestlege tegelastega, kellega kohtute, ja leidke nende seast uusi sõpru
  • Ületage kõik raskused ja naaske koju

Mõnikord ei valita kangelasi valikuliselt, vaid asjaolude tõttu ja see on täpselt nii.

Enne Forspokeni mängimist peaksite läbima lühikese õpetuse ja omandama maagia kasutamise põhioskused. Ilma selleta oleks peaaegu võimatu mängida.

Mäng on väga mitmekesine, mõnikord peate näitama varguse imesid, jõudes vastastele lähedale, nii et teid ei märgataks enne tähtaega. Kuid mõnel hetkel peab Frey kasutama liikumiseks parkuuri ja seda isegi võlutrikkide abil. Igaüks on selle transpordiviisi meelelahutusest rõõmus.

Kohtute paljude sõpradega, kes annavad endast parima, et aidata teil ülesandeid täita. Kuid isegi kurjus ilmutab end pidevalt. Võitle erineva kujuga koletistega ja võida vaenlase ülemusi. Võitlussüsteem pole lihtne ja väga tähelepanuväärne. Ühendab füüsilise võitluse koos maagiliste rünnakute ja kaitse kasutamisega.

Bossid on fantaasiamaailma võimsaimad olendid. Nende olendite võitmine pole lihtne ja igaühe jaoks peate valima õige taktika. Tavaline frontaalrünnak nendes võitlustes aitab vähe.

Mängumaailm on väga ilus, saate selle maastikku täielikult nautida, ronides kõrgetele hoonetele, et täita missioone ja ületada mägesid.

Korruptsioon on mõjutanud suuremat osa Atiast, kuid edenedes taastab maailm oma kaotatud hiilguse ja muutub isegi veidi paremaks, kui oli enne seda, kui pimedus teda puudutas.

Sel juhul leiate huvitava süžee äkiliste keerdkäikudega, mis pole alati meeldivad. Kuid tänu kangelanna uskumatutele annetele pole mängus selliseid raskusi, millega ta hakkama ei saaks. Järk-järgult, kogemuste kasvuga, saate arendada neid võimeid, mis teile kõige kasulikumad tunduvad.

Laadige sõna otseses mõttes tasuta alla arvutis, see kahjuks ei tööta. Ostke mäng Steami portaalist või minge ostmiseks ametlikule arendaja saidile. Mäng avaldab muljet graafika kvaliteediga ja hind, mida selle eest küsitakse, pole kuigi kõrge.

Alusta mängimist kohe, päästa maagiline maailm ja too Frey koju tagasi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more