Järjehoidjad

Fortnite

Alternatiivsed nimed: Fortnite

Fortnite online on fantastiline koomiksimäng, kus on elujõulisuse elemente ja shooterit, mis on joonistatud joonisfilmi. Selle online-meelelahutuse visiitkaart on nende välimusega hirmutavate koletiste kombinatsioon ja lõbusad hetked. Mäng oli tõesti originaalne. Epic mängufirma kasutas projekti väljatöötamisel Unreal Engine 4 mootorit, seega osutus mängu maailm mobiiliks ja dünaamiliselt muutuvaks. Siin ootate hämmastavaid seiklusi. Te võite tunda tundmatuid emotsioonisõnu!

mängijat peavad minema tagasi virtuaalsesse ruumi, kus on täis koletisi. Nendel hetkedel, mil te nendega võitlete, muutub Fortnite mäng kolmanda isiku laskuriks. Oma iseloomu haldamisel astute kuumadesse lahingutesse erinevate vaenulike olenditega, mis tulevad kogu rahvahulga. Kuid teil on võimalus nendeks lahinguteks valmistuda. Asi on selles, et siinne maailm on korraldatud nii huvitaval viisil, et teie tegevus sõltub kellaajast. Päeva jooksul tegelete linnuste ehitamisega ja tugevdamisega, samuti valmistate erinevaid koletisi püüniseid. Ja niipea, kui öösel maapinnale langeb, tormavad koletised sind täielikult. Sellel kellaajal on parem olla kindlas kohas ja mitte kuskil avatud aladel kiskuda, sest need kohutavad olendid tunnevad end olukorra meistritena ja on kergesti valmis hävitama kõik, kes hoolimatust näitavad. Alustades Fortnite'i mängima, peaksite püüdma leida neile käia, et mitte hirmutada hirmu, niipea kui järgmine päev lõpeb. Kannatamatult tulistage tüütuid koletisi pärast soovitud relva varu. Ärge jätke kurja olendeid mingit võimalust!

Kohe pärast seda, kui Fortnite'i registreerimine viib teid avatud mängu maailma, alustage mugavust. Kuigi see on õues kerge, koguge kiiresti rohkem ressursse ja pigem ehitage oma maja. Sa pead ehitusmaterjalid nagu puit, kivi, tellis. Ehitus on mängu üks olulisemaid aspekte. Seetõttu parandate kogu mängu ajal seda, mida saate luua. Muutused sõltuvad katustest, pööningutest, trepist ja muudest hoonete elementidest. Teine väga oluline punkt on relvad. Ja see on samuti paranenud. Saadaval olemasolevate relvade uuendamiseks. Anname näite. Te kasutate lihtsat ristlüli ja aja jooksul lisate sellele ka uimastatud relva ja näete, et seda saab varustada lõhkeainetega. Mängu mängimine Fortnite tähendab pidevat arenemist ja tugevnemist. Kuid pidage meeles, et ka uuringud muutuvad tõsisemaks.

Mänguprotsess hõlmab nii ühte kui ka ühist mängu. Et tõhusalt toime tulla koletiste sissetungimisega, loovad mängijad tihti liite ja klanne. Leia endale usaldusväärsed seltsimehed ja tegutsege koos nendega. Näete, see on veelgi huvitavam!

Ära unusta esialgset režiimi teiste mängijatega lõikamiseks. Teid ei visata 90-kohalise ettevõtte saarele ja seal peaks olema ainult üks võitja. Sel juhul saate:

  • ressursside saamiseks,
  • kastide leidmine seadmetega;
  • fortifikatsioonide ehitamiseks;
  • Tulistage ja hävitage vastased,
  • varjata vaenlastest,
  • uuringuala
  • surevad pidevalt ahenevast tegevusvaldkonnast,
  • võita!

Fortnite annab teile võimaluse nautida vaba aega tasuta. Ära raiska veel mõnda minutit ja liitu lõbusa mängukogukonnaga. Kas kõik teie lootused on täidetud!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more