Järjehoidjad

Sihtasutus

Alternatiivsed nimed:

Sihtasutuse strateegia ja linnaehituse simulaator, kaks ühes. Mängul on koomiksistiilis ilus 3D-graafika. Muusika on valitud mängus kuvatava ajastu jaoks hästi. Loomade ja inimeste häälnäitlemine annab mängule erilise maalähedase võlu.

Mängus loote ja arendate väikeasula.

Mängima hakkamine Sihtasutus – esimeste hoonete ehitamiseks tuleb valida õige koht. Ideaalis peaks see asuma erinevatest ressurssidest mitte liiga kaugel.

Rahvastiku kasv toimub siin ebatavalisel viisil. Enamasti piisab sarnastes mängudes elamute ülejäägist ja see tagab rahvaarvu kasvu. Selles mängus tehakse kõike realistlikumalt. Rahvaarv suureneb oluliselt rände tõttu ning selleks, et inimesed teie asulasse rändaksid, peab neil olema võimalus teenida oma elatist ja rohkemgi veel. Just töökohad võivad rahvaarvu oluliselt suurendada.

Võtke ehitamisel arvesse nende aura värvi. Tööstushoonetel on punane aura, mis tähendab, et selliseid objekte ei tohiks paigutada elumajade vahetusse lähedusse. Maja lähedal töötav saeveski tekitab oma müraga märkimisväärset ebamugavust.

Mõnel hoonel on roheline aura. Sellised konstruktsioonid, vastupidi, suurendavad elamute mugavust. Näiteks on väga soovitav, et läheduses oleks kaev, et elanikud ei peaks vee järele kaugele minema.

See pole nii lihtne, hoidke tasakaalu. Kui töökoht asub kodust liiga kaugel, ei meeldi see asukoht ka elanikele.

Lisaks peate mõtlema sellele, et ressursid olid läheduses. Näiteks saab karjääri teha otse keset linna ja see hakkab isegi toimima. Kuid kivi kaevandamine läheb väga aeglaselt, sest töölised peavad kivi kaugelt tassima.

Sul on mängus palju tegevusi

Plii:

  • Väljatöötlemine
  • Kaevandamine
  • Hoonete ehitamine ja parendamine
  • Kaubandus
  • Veenduge, et elanikkond ei vajaks midagi

Siin on osaline nimekiri olulistest asjadest, mida teha.

Mäng tekitab sõltuvust, kõigi nende probleemide puhul lendab aeg märkamatult. Mängu kiirust on võimalik muuta.

Kõigil külaelanikel on auaste. Elanike auastet tõstes saab näiteks ehitada arenenumaid elamuid.

Aga ära kiirusta sellega. Näiteks elavad madala auastmega talupojad ühes majas, kus on üsna palju peresid. Auastme tõustes soovib iga pere omada eraldi maja. Teil ei pruugi olla piisavalt ressursse, et korraga ehitada nii palju hooneid ja rahulolevate elanike arv väheneb oluliselt. Rahulolematud elanikud võivad isegi teie külast lahkuda.

Millised hooned on ehitamiseks vabad, määratakse kolme parameetriga.

  1. Inimesed
  2. kuningas
  3. Kirik

Vaadake, milliseid parameetreid peate parandama, et saaksite ehitada keerukamaid uusi hooneid.

Foundationi tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt.

Installige mäng ja alustage oma küla ehitamist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more