Järjehoidjad

FPS male

Alternatiivsed nimed:

FPS Chess on kõige ebatavalisem male, mida ette kujutada saab. Mängust leiad mõnusa 3D-graafika ja mõnusa lõõgastava atmosfääri koos põleva kamina ja mänguraudteega. Kui otsustate tundide kaupa oma järgmisele käigule mõelda, siis pole see üldse selline mäng.

Kui hakkate FPS-malet mängima, on kõik nagu klassikalises malemängus, kuid ainult kuni esimese rünnakuni. Sellistel hetkedel omandab mäng kõik tõelise laskuri tunnused. Peate sõna otseses mõttes vaenlasega võitlema ja lahinguväljal välja selgitama, kes võidab ja kaotab väljakul tüki. Veelgi enam, ohver, mis on malemängu jaoks ilmselge, ei pruugi kannatada. Kõik võib osutuda täiesti erinevalt.

Igal malenupul on oma relv ja tehnikakomplekt.

  • Etturi relv
  • Nooltega vibu - hobusel
  • Mõõk – kuninga juures
  • Snaipripüss paadi juures
  • Kuulipilduja - kuninganna juures

Mõned tükid võivad sõna otseses mõttes liikuda läbi õhu ja vanker võib ehitada varjendeid seinte kujul.

Olemasolevate tehnikate ja taktikate arsenal on tohutu. Tegevused ei piirdu ainult malelauaga. Võid lahingute ajal kasutada kogu ruumi ja kõiki selles olevaid esemeid. Tehke kasvõi vedur näiteks kuulipildujaga relvastatud soomusrongiks.

Relva võimsus on erinev. Vibuga piisab ühest täpsest lasust, aga relvaga läheb vaja rohkem tabamust. Lahingut ei peeta ainult kahe mängija kontrolli all oleva nupuga, ülejäänud laual olevad võitlejad võivad oma äranägemise järgi otsustada liituda ja oma komandöri aidata.

Võitmiseks, nagu tavalises males, piisab vaenlase armee kuninga hävitamisest, kuid sel juhul võib see olla isegi keerulisem kui tavalises malemängus.

Mängige

FPS-malet kohapeal ühe oma sõbra vastu. Sel juhul on grupi vahel võimalik korraldada isegi väljalangemise meistrivõistlused. Või soovite võrgus võidelda tundmatu vastasega. Mitme mängijaga mängu puhul valite mitme pakutava vastase hulgast. Kuid kahjuks võtab mõnikord vastase otsimine üsna kaua aega. Mängu populaarsuse kasvades see probleem kaob.

Enne mängimist on väga soovitatav läbida koolitus, valides valikute hulgast sobiva elemendi. Nii saate kiiresti aru saada, kuidas konkreetset kuju lahingu ajal kontrollida, ja mõistate oma sõdalaste tugevaid ja nõrku külgi.

Lisaks otsesele lahingutes osalemisele vaadake ka teiste mängijate matše. Lisaks tavapärasele uudishimule saate võimaluse piiluda kasulikke sõjapidamise tehnikaid ja taktikaid.

Arendajad värskendavad mängu regulaarselt, lisades uusi režiime ja laiendades funktsioonide loendit. Seetõttu muutub selle teksti lugemise ajaks mäng tõenäoliselt veelgi lõbusamaks ja põnevamaks.

Kui järgite sellel lehel olevat linki, saate arvutist PC tasuta alla laadida

FPS male. Mäng on täiesti tasuta!

Kui teile meeldib klassikaline male, on teil lõbus seda mängu mängida! Ja isegi kui male pole teie lemmikmäng, õppige selle kohta lisateavet ja võitke mõni mäng. Alusta mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more