Järjehoidjad

Fritz 13. Igaüks saab Kings

Alternatiivsed nimed: Fritz 13. Igaüks saab Kings

Protsessor: PC Intel Core 2 Duo, 2. 4 GHz

RAM: 3 GB

Videokaart: 512 MB

Fritz 13. Kõik Kings on - see on viimane kasutaja modifitseerimine tõsine male programm, mis on loodud algusest 80s eelmise sajandi. Arengule multiprocessor arvutiprogrammi töötas vaid kaks Saksa insener Franz Morsch ja Mathias Feist.

Path Fritz 13

Fritz 13 programmi, mis täna saab osta keegi amatöör male lahingud ja testida oma oskusi üks vanimaid ja kõige keerulisem mängud loodud inimkond veel hiljuti kasutati ainult koolituseks professionaalne mängija. Esimene versioon programm, mis sai otsene järeltulija Fritz Chess 13, loodi 80. aastal, kulus umbes 10 aastat, et luua täielikult väljakujundatud arvuti vastane parimaid mängijaid maailmas. Juba 1995, kell hädaabinõu konkurentsi arvuti male programmid (juhitav ja selline) parandada muutmise programm nimega Fritz 3 tunnistati vaieldamatu meister võideti arenenud maailmas sel hetkel, arvuti Deep Blue. Pärast lihtsalt seitse aastat pidas oma esimese konkursi järgmise põlvkonna male robot mehega, kes sai maailmameistriks klassikalises males Vladimir Kramnik ja vastasseis lõppes viigiga 4-4. Aasta hiljem vastasseis lõppes viigiga koos Garry Kasparov esimene kolmemõõtmeline versioon male programm. Esimene lüüasaamist professionaalne maletaja rakendati 2006 ja see sai kõik sama, Vladimir Kramnik, kes kaotas ühe lähim esivanemad Fritz 13. Kõik Kings on 4-2, teha tõsist viga üks pooltest.

Commercial versioon

Pärast triumfi üle üks andekamaid mängijaid meie aja arvutiprogramm on tõestanud, et mis õigusega võtab juhtiva koha eri pingeread sarnaste programmidega. Aastal 2009 ilmus esimene versioon programm on avalikkusele kättesaadavad, ning kaks aastat hiljem tuli esimene kaubanduslik modifitseerimine ja Fritz 13, mida võiks osta keegi ja sõltumatult testida oma tugevust vastasseisu üks tugevamaid male robotite poolt loodud mees.

Friendly robot

Fritz Chess 13 erinevat mugav ja intuitiivne kasutajaliides koos suur hulk seadeid, sealhulgas muutused võimsusel arvuti vastane, variante malenupud. Lisaks saab kasutaja ekraanil valides vahel kolmemõõtmeline ja kahemõõtmeline seisukohti. Kõik käigud registreeritakse mängu ajal ja siis on alati võimalik hinnata, kui viga või vastupidi, mängisid hästi. Kõik tulemused on võimalik eksportida täiendavaks hindamiseks. Mäng on üle 10 võimsusastet arvuti vastane, vaheldumisi, mis sa ise kohandab oma võimu tasandil, parandades oma oskusi mängu.

Haridus

Algajate maletajad ja neile, kes ei pahanda, et parandada oma oskusi, mäng on pakkuda rohkem kui kuus tundi koolitust videod, koostamisel, kus osales rahvusvahelisel professionaalsed treenerid ning maailmaklassi mängijaid. On kättesaadavust õppematerjale ja teha male programm ei ole ainult suurepärane võimalus veeta aega vastasseisu vääriline vastane, kuid ka suurepärane juhendaja, mis võib praktikas valmistab teid iga koosoleku malelaual.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more